Trinidad

29 Şub 2020 - 1 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Trinidad şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Mi Residencia, Hotel Río Ibare ve Hotel Laguna Jardín yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Trinidad konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Trinidad otelleri

en düşük 224 TL
en düşük 365 TL
en düşük 627 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 188 TL ile Kasım ayıdır. Trinidad şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 267 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 251 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 240 TL tutarından %4 daha fazladır.
Trinidad şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,9°C/80,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 32,7°C/90,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 16,2°C/61,2°F sıcaklığa sahiptir.
Trinidad (TDD) (18,50 km), Trinidad şehrine en yakın havaalanıdır.

Bolivya seyahati planlayın