Richmond

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Richmond şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Delta Hotels Richmond Downtown, Residence Inn Richmond Downtown ve The Westin Richmond yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Richmond konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Richmond otelleri

en düşük 760 TL
en düşük 1.204 TL

Yolcular Richmond için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,8
Ailece Seyahat Edenler
6,1
Sanat ve Tasarım Aşıkları
5,7
Outdoor Meraklıları
5,7
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (56)
Don Yu
Don YuRichmond
24.08.2017

Richmond is a very cool city, with a lots of Historical scenery. But need to be bigger and more stadiums and concert venues that way more celebrities want to come here and it is a REAL city. However, as for arts, gardens, and food Richmond is considered a wonderful city! Plus close to DC, the beach and mountains.

Jonathan Stableford
Jonathan StablefordRichmond
28.12.2016

The location wherever you will can Watch HD Television shows From them online For At no cost and Down load the latest movies online.

Bettina Byrd-Giles
Bettina Byrd-GilesBirmingham
28.12.2015

I had a great time in Richmond. Though I was visiting a sick relative, Cary Town, Byrd Park and the areas around VCU were quite hospitable.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
3.02.2015

One of the U.S.'s most important historical cities. The state of Virginia has played an over-sized role in the early development of the U.S. For fans of colonial and civil war era Richmond is an absolute must. Check out many fine colonial mansions, and learn more about the civil war and the importance of Richmond, the capitol of the confederacy.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 376 TL ile Temmuz ayıdır. Richmond şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 662 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 572 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 516 TL tutarından %9 daha fazladır.
Richmond şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,9°C/60,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,7°C/87,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,5°C/31,1°F sıcaklığa sahiptir.
Richmond (RIC) (10,73 km), Richmond şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın