Arthur's Town

5 Mar 2020 - 6 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Arthur's Town şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Cookie House, Ocean Dream Beach Resort ve Pigeon Cay Beach Club yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Arthur's Town konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 1.003 TL ile Ocak ayıdır. Arthur's Town şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.520 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.369 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.269 TL tutarından %7 daha fazladır.
Arthur's Town şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,9°C/71,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,2°C/86,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 18,5°C/65,3°F sıcaklığa sahiptir.
Arthur's Town (ATC) (2,94 km), Arthur's Town şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: The Bight (43,30 km) Rock Sound (55,73 km)

Bahamalar seyahati planlayın