Harita

Bodrum Adana Uçak Bileti

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Adana yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Bodrum - Adana uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

243 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 674 kilometre uçuş mesafesi

2sa 55dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

Adana

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Adana şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Adana.
Bodrum - Adana uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 243 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Bodrum - Adana uçuşu ortalama 2sa 55dk sürmektedir.
Aktarmasız Bodrum - Adana uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

Bodrum’dan Adana’ya uçuşlar

Bodrum- Adana arasında uçan havayolu şirketleri

Bodrum Milas Uluslararası Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Uluslararası Havalimanı arasında günümüz itibariyle direkt uçuş mevcut değildir. İki nokta arasında THY, Pegasus, Anadolu Jet ve Atlas Global’in İstanbul, Ankara ve Adana üzerinden gerçekleşen aktarmalı uçuşları hergün yapılmaktadır.

Terminal bilgileri:

Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir hava trafiğine sahip olan Bodrum-Milas Havaalanı Bodrum merkezinin 40 Km dışında bulunmaktadır. Havaalanında İç ve Dış Hatlar Terminalleri ayrı binalarda bulunmaktadır. Bodrum Milas Havaalanı’nda VIP bölümü, sağlık ofisi, danışma ofisi, restoran, cefa-bar, üç adet ATM cihazı, hediyelik eşya mağazası hizmet sunmaktadır. Bodrum Milas Havaalanında terminalin her noktasından kablosuz internet bağlantısı sağlanmaktadır. Bodrum ve çevresini dolaşmak için araba kiralamak ekonomik ve pratik bir yöntemdir. Havalimanında araba kiralama şirketlerine ait özel bir bölüm bulunmaktadır. Kent merkezine ulaşım için Havaş servisleri, özel otobüsler, minibüs ve ticari taksileri kullanmak ulaşım alternatifleri arasındadır.

Adana Şakirpaşa Havaalanı, İç Hatlar ve Dış Hatlar olarak iki ayrı terminal binasına sahiptir. Havaalanı küçük olsa da Türkiye’nin en eski havaalanlarından biridir ve hava trafiği açısından hatırı sayılır bir yoğunluğa sahiptir. Havalimanı yalnızca Adana’ya değil, Mersin, Tarsus ve yakın çevresine yolcu taşımada kullanılmaktadır İç Hatlar Gelen Yolcular Terminali’nde büfe, kafeterya, araba kiralama ofislerive restoranlar bulunmaktadır. Kebabıyla ünlü kentin önemli kebapçılarından Nihat Usta’nın kebap çeşitlerini havaalanında bulunan şubesinde zevkle tadabilirsiniz. Havaalanında bnun yanı sıra, sağlık ünitesi, hediyelik eşya mağazaları, banka ATM’leri yolcular için hizmet sunmaktadır. Havaalanı, İç Hatlar Terminali lounge’larında ücretsiz olarak sunulan kablosuz internet hizmeti, diğer bölümlerde ücretli olarak sunulmaktadır.

Bodrum- Adana uçuşunuzu gerçekleştirmek için, üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi fotoğraflı resmi kimliklerden birinin yanınızda olması gerekmektedir. Bodrum- Adana uçuşunuzu gerçekleştirmek için uçak saatinden en az 1,5 saat önce havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız gerekmektedir.

Pratik bilgiler

Bodrum ve Adana arasında saat farkı bulunmamaktadır. Bodrum’da Ege ve Akdeniz İklimi bir arada görülmektedir. Beldenin yıllık ortalama sıcaklığı 18.9 derecedir. 28 dereceyle Temmuz en sıcak, 11.1 dereceyle Ocak ayı en soğuk aydır. Adana Akdeniz iklim özellikleri gösteren bir kenttir. Yaz ayları çok sıcak ve kurak, kış ayları ise ılık ve yağışlı geçer. En sıcak aylar olan Temmuz ve Ağustos ayında ortalama sıcaklık 32 derece, en soğuk aylar olan Ocak ve Şubat aylarında ortalama sıcaklık ise 9- 10 derece civarındadır. Bodrum ve Adana hayat pahalılığı açısından karşılaştırıldığında, Bodrum’un Adana’dan daha pahalı bir kent olduğunu görmekteyiz. Bodrum’da pahalı olmayan bir restoranda 15 TL ödeyerek yiyebileceğiniz bir öğün yemek için Adana’da 13,5 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Adana Şakirpaşa Havaalanından kent merkezine taksiyle ulaşmak için 15 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Kasım 2016 tarihi itibariyle doğrudur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.