Harita

Adana Frankfurt am Main Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Frankfurt am Main yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Adana - Frankfurt am Main uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

885 TL

Aktarmasız havayolu

2

Uçuş / hafta

1

Ortalama uçuş süresi, toplam 2619 kilometre uçuş mesafesi

4sa 5dk

Geçen ayın en popüler havayolu

SunExpress Deutschland GmbH

Frankfurt ve Frankfurt-Hahn

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Frankfurt am Main şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: Frankfurt ve Frankfurt-Hahn.
Adana - Frankfurt am Main uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 885 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Adana - Frankfurt am Main uçuşu ortalama 4sa 5dk sürmektedir.
Aktarmasız Adana - Frankfurt am Main uçuşu yapan 2 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Kasım itibarıyla haftalık bir Adana - Frankfurt am Main uçuşu bulunmaktadır.

Adana Frankfurt uçak bileti

Adana`dan Almanya`nın Frankfurt şehrine direkt uçmak istiyorsanız, Sunexpress`in haftada bir gün Salı günleri gerçekleştirdiği uçuş için bir Adana Frankfurt uçak bileti alabilirsiniz. Ancak Türk Hava Yolları veya Pegasus`un İstanbul aktarmalı uçuşları ile her gün Frankfurt`a uçma şansınız da bulunmaktadır.

Türk pasaportu ile yolculuk yapıyorsanız Schengen vizesine ihtiyacınız olacaktır bu seyahat için, ayrıca havaalanına tüm yurtdışı uçuşlarında olduğu gibi uçuşunuzdan en az iki saat önce gitmeniz gerekmektedir. Adana Şakirpaşa Havaalanı, uluslararası standartlara cevap veren modern bir havaalanı. Havaalanında uçuş saatinizi beklerken İç Hatlar terminalindeki cafeden faydalanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınız için para çekme makinelerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca havaalanında yararlanmak isteyenler için CIP Salonu da bulunmaktadır. Adana şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan havaalanına ulaşım HAVAŞ Havaalanı servisleri, taksi, belediye otobüsleri veya özel araçlarla mümkün olmaktadır. HAVAŞ Servisleriyle Osmaniye, Ceyhan ve Mersin`den direkt havaalanına konforlu bir ulaşım sağlanmaktadır. Taksi ile ulaşım mesafenin yakın olması dolayısıyla ekonomik ve konforlu. 135 numaralı belediye otobüsleri diğer bir ulaşım seçeneği.

Almanya girişlerinde yanınızda bulundurabileceğiniz nakit para ve değerli eşyalar konusunda AB ülkelerinde geçerli olan gümrük prosedürü uygulanmaktadır. Belirlenen miktarın üzerinde nakit para taşımanız durumunda, paranın kaynağını göstermek durumundasınız. Ayrıca üzerinizde taşıdığınız değerli eşyalar konusunda da belirli bir sınırlama olduğunu hatırlatalım. Havaalanında pasaport kontrolü sırasında konaklama bilgileriniz sorulacağı için gerekli belgeleri hazır bulundurmanızda yarar var.

Frankfurt Havaalanı Almanya`da sizi karşılayacak olan ev sahibi havaalanı. Şehir merkezine yaklaşık 12 km. mesafede bulunan havaalanı iki terminalle hizmet vermektedir. Türkiye`den kalkan uçaklar havayoluna bağlı olmak üzere Terminal 1 veya 2`ye inmektedir. Terminal 1,  A, B, C ve Z bölümlerinden oluşan üç katlı bir terminal. Gelen uçaklar zemin kattaki gelen yolcu bölümünde karşılanmakta. Terminal 2 ise daha küçük bir terminal ve D ve E bölümlerinden oluşmaktadır. Terminaller arasında bağlantı SkyLine ve otobüslerle sağlanmaktadır. Yolculuk sonrası yararlanabileceğiniz birçok cafe ve restoran bulunmakta, ayrıca ihtiyacınız olabilecek para çekme makineleri, döviz büroları gibi tüm servisleri bulmanız mümkün. Havaalanından şehir merkezine ulaşım için, seyahat öncesi Skyscanner aracılığı ile uygun bir kiralık araç için rezervasyon yaparak, havaalanında mevcut ofislerden teslim alabilirsiniz. Ayrıca şehirde bulunduğunuz süre içerisinde ulaşım sorununuza da çözüm getirmiş olabilirsiniz. Havaalanı A 3, A 67 ve A 5 otoyolları ile çevre yerleşimlere bağlanmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için diğer alternatifler ise terminal dışında kolaylıkla bulabileceğiniz taksiler, otobüs ve S-Bahn hızlı trenleridir. S-Bahn trenleri oldukça hızlı ve konforlu bir ulaşım seçeneğidir ve 15 dakika sürmektedir.

Almanya`nın önemli bir fuar kenti olan Frankfurt, Adana ile karşılaştırıldığında sert bir iklime sahip dolayısıyla Adana`nın sıcak havasından sonra, hangi mevsimde seyahat ederseniz edin kalın giysilere ihtiyacınız olacaktır. Almanya ile Türkiye arasında 1 saat fark bulunmaktadır, Adana Frankfurt`tan  1 saat ilerde bulunmakta. Ortalama bir öğle yemeği için 10 Euro civarında hesap öderken, güzel bir restoranda yiyeceğiniz keyifli bir akşam yemeği için yaklaşık 50Euro`yu gözden çıkarmalısınız. Ancak 6-7 Euro ödeyerek bir Fast-Food menüsü gibi ekonomik seçenekler de mevcut.

Kasım 2015 tarihinde güncellenmiş bilgiler kullanılmıştır.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.