Barselona

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Barselona şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Posada Fliarez yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Barselona konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Barselona otelleri

en düşük 258 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 137 TL ile Ağustos ayıdır. Barselona şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 812 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 379 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 305 TL tutarından %19 daha fazladır.
Barselona şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,5°C/83,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 33,3°C/91,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 22,0°C/71,6°F sıcaklığa sahiptir.
Barselona (BLA) (3,07 km), Barselona şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Cumana (69,80 km)

Venezuela seyahati planlayın

Barselona ve çevresi