Atmosphere 21

Fiyat veya tercihinize göre belirttiğiniz tarihlerde Odesa şehrindeki en iyi oteli bulun

Yüzlerce sitedeki Atmosphere 21 fırsatlarını tek bir yerde karşılaştırın

Ücretsiz iptal olanağına veya mükemmel puanlara sahip bir fırsat arayın

Odaları ve fiyatları karşılaştırın

Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz
1 gece
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

Hızlı bilgiler

Giriş başlangıcı:
14:00
Son çıkış saati:
10:00

Tesis özellikleri

Wi-Fi
Park
Klima
Sigara içilmeyen
Asansör
Isıtma

Atmosphere 21 hakkında daha fazla bilgi

Atmosphere 21

Teras olanağına sahip Atmosphere 21 tesisi Odessa noktasında, Odessa Tren İstasyonu noktasına 7,8 km, Odessa Archaeological Museum noktasına 8,2 km ve Odessa Theatre of Opera and Ballet noktasına 8,6 km mesafede bulunan bir konaklama imkanı sunar.

Konum

Курортный переулок, 2 Корпус 6, 21 этаж, кв.298, 65000, Prymors'kyi district, Odesa, Ukrayna|Şehir merkezinden 6 km

Giriş ve çıkış

Giriş başlangıcı:

14:00

Son çıkış saati:

10:00

Bilmeniz gerekenler

İlave yatak

İlave yatak ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Atmosphere 21: SSS

Atmosphere 21, Odesa şehir merkezinden 6.0 km uzalıkta.
Atmosphere 21; Odesa, Ukrayna içinde yer alıyor ve Odesa şehir merkezine 6.0 km uzaklıkta.
Atmosphere 21 oteline saat 14:00 itibarıyla giriş yapabilirsiniz. Saat 10:00 öncesinde çıkış yapmalısınız.
Evet, Atmosphere 21 otelinde otopark bulunuyor.
Atmosphere 21 bünyesindeki restoranlar hakkında şu anda elimizde bilgi yok. Rezervasyon sırasında doğrudan otelle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.