Cabo Rojo

11 Ara 2018 - 12 Ara 2018

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Cabo Rojo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Blue House Joyuda, Neptune Village ve El Velero at Boqueron yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Cabo Rojo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Cabo Rojo için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
8,3
Maceraperest Yolcular
8,3
Ailece Seyahat Edenler
6,7
Gece Hayatı Severler
6,7
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (21)
Marilyn R
Marilyn RMercer Island
16.02.2014

The Cabo Rojo lighthouse is not only historic, but has amazing views of the west coast of Puerto Rico and unobstructed sunsets.

Jennifer V
Jennifer V
23.06.2013

If you have time go to see the different lighthouses that we have. All of them have something in particular and you will love all the breathtaking views.

Antonio L
Antonio LEnglishtown
9.05.2013

There's a functioning lighthouse at the end of Cabo Rojo that overlooks one of the most beautiful beaches on the island. It's approximately a 45 minute drive from the condo.

D Ff
D FfUnited States
6.01.2017

La isla del encanto. This is a ~2 hr drive from san juan but is well worth it

Porto Riko seyahati planlayın