Bascharage

15 Ara 2019 - 16 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bascharage şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Modern Apartment in the Heart of Belval, Appartement Athus ve Cozy Studio in Belval w/ Breakfast & Netflix yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bascharage konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bascharage otelleri

en düşük 437 TL
en düşük 573 TL
en düşük 960 TL

SSS

Bascharage şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,9°C/35,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,5°C/74,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -1,0°C/30,2°F sıcaklığa sahiptir.
Lüksemburg (LUX) (22,59 km), Bascharage şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Metz/Nancy Lorraine (70,06 km)

Lüksemburg seyahati planlayın