Studios Adriatic

+ 37

Fiyat veya tercihinize göre belirttiğiniz tarihlerde Podi şehrindeki en iyi oteli bulun

Yüzlerce sitedeki Studios Adriatic fırsatlarını tek bir yerde karşılaştırın

Ücretsiz iptal olanağına veya mükemmel puanlara sahip bir fırsat arayın

Odaları ve fiyatları karşılaştırın

Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

1 gece
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

Hızlı bilgiler

Giriş başlangıcı:
14:00
Son çıkış saati:
10:00
Evcil hayvanlar
Evcil hayvanlara izin verilmez
Çocuklar
Burası çocuklar için uygun bir oteldir

Tesis özellikleri

Wi-Fi
Park
Klima
Havaalanı transferi
Sigara içilmeyen
İnternet erişimi

Studios Adriatic hakkında daha fazla bilgi

Studios Adriatic

Studios Adriatic tesisi Herceg Novi noktasında, Corovica Plajı noktasına 400 m mesafede, mini mutfak içeren konaklama imkanının yanı sıra teras olanağı da sağlar.

Tripadvisor
yorumları
Seyahatseverler şu konularda öneriyor
Ailece seyahat eden kişi

Yorum tarihi: 15 Ağu 2019

Konaklama tarihi: Tem 2019

Очень хорошо

Останавливались семьей из трёх человек. Номер был с отдельным входом, состоял из двух комнат:спальня и кухня-гостинная. Не очень большой но есть все необходимое. Радушная хозяйка, и главное очень чисто, что для меня самое важное. Достаточно тихо. Близко набережная с многочисленными ресторанчиками, и пляжами. Пляжи маленькие есть песчаные (возле отеля Перла) в основном каменистые, как во всей Черногории. Вода в конце июля была не очень тёплой, я бы сказала бодрящий. Народу много, русских не очень по сравнению с Будвой например. Море очень прозрачное, но чистым не назовёшь, но это проблема всей Черногории по-моему... Старый город, монастырь Савина, набережная, и виды - прекрасные ! Рядом с апартаментами есть пекарня, мясная лавка в которой можно купить мясо и сразу его приготовить. Есть магазины и фруктовые лавки. То есть аппартаменты рекомендую
Grup seyahati yolcusu

Yorum tarihi: 6 Mar 2019

Konaklama tarihi: Eyl 2018

Гостеприимный отель

Замечательная отзывчивая хозяйка, по моим пожеланиям передвинула кровать, потому что я отдыхала с годовалым ребенком, сама помогла донести чемодан по высокой лестнице в номер, оформила налог на проживание, а в последний день пребывания ее муж сам отвез нас на автовокзал. Еще отличный вид из окна на залив, удобное месторасположение. Номер состоял из просторной ванной комнаты, большой комнаты с зеркалом во весь рост и шкафом и еще одной комнаты с раскладывающимся диваном и мини-кухней. Я очень благодарна и остались только самые лучшие впечатления.
Tripadvisor sitesindeki diğer yolcuların yorumlarına göz atın

Benzersiz konum

5,0

Branka Ćopića bb, 85340, Kastelnovo, Podi, Karadağ|Şehir merkezinden 1,33 km

Giriş ve çıkış

Giriş başlangıcı:

14:00

Son çıkış saati:

10:00

Bilmeniz gerekenler

Çocuklar

Burası çocuklar için uygun bir oteldir

İlave yatak

İlave yatak ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Beşik

Beşik ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Evcil hayvanlar

Evcil hayvanlara izin verilmez

Otelin verdiği önemli bilgiler
Lütfen tahmini varış saatinizi Studios Adriatic ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşabilirsiniz. Varışınızdan önce banka havalesiyle ödeme gerekmektedir. Tesis, yapılacakları anlatmak için rezervasyonunuzdan sonra sizinle irtibata geçecektir.
Kabul edilen ödeme yöntemleri
Bu otelde şu ödeme yöntemleri geçerli:
card logocard logo

Cash

Studios Adriatic: SSS

Studios Adriatic, Podi şehir merkezinden 1.3 km uzalıkta.
Studios Adriatic; Podi, Karadağ içinde yer alıyor ve Podi şehir merkezine 1.3 km uzaklıkta.
Studios Adriatic oteline saat 14:00 itibarıyla giriş yapabilirsiniz. Saat 10:00 öncesinde çıkış yapmalısınız.
Evet, Studios Adriatic otelinde otopark bulunuyor.
Studios Adriatic bünyesindeki restoranlar hakkında şu anda elimizde bilgi yok. Rezervasyon sırasında doğrudan otelle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.