Route 99 Hakone

+ 25

Fiyat veya tercihinize göre belirttiğiniz tarihlerde Hakone şehrindeki en iyi oteli bulun

Yüzlerce sitedeki Route 99 Hakone fırsatlarını tek bir yerde karşılaştırın

Ücretsiz iptal olanağına veya mükemmel puanlara sahip bir fırsat arayın

Odaları ve fiyatları karşılaştırın

Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

1 gece
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

Hızlı bilgiler

Giriş başlangıcı:
15:00
Son çıkış saati:
10:00

Tesis özellikleri

Wi-Fi
Klima
Sigara içilmeyen
İlk yardım seti
Isıtma
İnternet erişimi

Bölgeyi keşfedin

103-513 Motohakone, Ashigarashimo District, Kanagawa , Hakone, 250-0522, Kanto, Japonya|Şehir merkezinden 3,56 km

Bilmeniz gerekenler

İlave yatak

İlave yatak ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Beşik

Beşik ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Route 99 Hakone: SSS

Route 99 Hakone
Route 99 Hakone, Hakone şehir merkezinden 3.6 km uzalıkta.
Route 99 Hakone; Hakone, Japonya içinde yer alıyor ve Hakone şehir merkezine 3.6 km uzaklıkta.
Route 99 Hakone oteline saat 15:00 itibarıyla giriş yapabilirsiniz. Saat 10:00 öncesinde çıkış yapmalısınız.
Evet, Route 99 Hakone Wi-Fi hizmeti sunmaktadır, böylece konaklamanız boyunca internete bağlı kalabilirsiniz.
Route 99 Hakone yakınlarında görülecek ve yapılacak çok şey var. En yakın kent simgeleri 小涌谷 Togendai Station, Gora Station, Hakone-Yumoto Station ve Hakone Yumoto Onsen.
Hayır, Route 99 Hakone otelinde otopark bulunmuyor. Otopark olan bir otel arıyorsanız arama sonuçlarında "Olanaklar" altında "Otopark"ı seçerek otopark bulunan otelleri filtreleyin.
Route 99 Hakone bünyesindeki restoranlar hakkında şu anda elimizde bilgi yok. Rezervasyon sırasında doğrudan otelle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
Route 99 Hakone kahvaltı sunmuyor gibi görünse de emin olmak için doğrudan otelle iletişime geçmeniz en iyisi.
Evet, Route 99 Hakone rahat konaklama imkânları sunar.
Evet, Route 99 Hakone tesisinde klima vardır.