Ödevata Gårdshotell

+ 63

Fiyat veya tercihinize göre belirttiğiniz tarihlerde Ödevata şehrindeki en iyi oteli bulun

Yüzlerce sitedeki Ödevata Gårdshotell fırsatlarını tek bir yerde karşılaştırın

Ücretsiz iptal olanağına veya mükemmel puanlara sahip bir fırsat arayın

Odaları ve fiyatları karşılaştırın

Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz
1 gece
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

Hızlı bilgiler

Giriş başlangıcı:
14:00
Son çıkış saati:
11:00
Evcil hayvanlar
Evcil hayvanlara ücret karşılığında izin verilir

Tesis özellikleri

Wi-Fi
Park
Sigara içilmeyen
Evcil hayvana izin
Engelli olanakları
İlk yardım seti

Ödevata Gårdshotell hakkında daha fazla bilgi

Ödevata Gårdshotell

Emmaboda şehrinde yer alan Ödevata Gårdshotell tesisinde bahçe, özel plaj alanı, ortak oturma alanı ve teras mevcuttur. Barbekü olanağı mevcuttur ve konuklar ücretsiz WiFi ile ücretsiz özel park yeri imkanından faydalanabilir.

Hotels.comExpedia
yorumları
Seyahatseverler şu konularda öneriyor
Anonim yolcu

Yorum tarihi: 22 Nis 2025

Konaklama tarihi: Nis 2025

It is a very nice place with everything you need for a good vacation in the nature. The owner/staff is also very nice.
Anonim yolcu

Yorum tarihi: 27 Eyl 2024

Konaklama tarihi: Eyl 2024

Så Serviceminded personal
Anonim yolcu

Yorum tarihi: 29 Eki 2022

Konaklama tarihi: Eki 2022

Away from it all, the best night sleep I had in years. Lovely rural and authentic Swedish private eco-hotel in the woods by the lakes, with a great history, the owners reinvented it with sustainability-focused ethos. You can hire a boat to enjoy fishing on the lakes, or go hiking along the Wilderness trail around the property in pine woods, which was magical.
Anonim yolcu

Yorum tarihi: 12 Haz 2022

Konaklama tarihi: Haz 2022

Property was great. Perfect feel for a rural stay. Open. Quiet. Very charming.
Anonim yolcu

Yorum tarihi: 4 May 2019

Konaklama tarihi: May 2019

Very comfortable hotel surrounded by nature. Room was clean with good light, with view on a lake. Bed was clean and comfortable. Bathroom was clean and big. It was very quiet, can't remember when I slept so good. Breakfast offer was good, with locally grown foods - ham, sausages, eggs, honey... Service was excellent, staff was very friendly and helpful. Reception is not working whole day, but there is phone number that you can call and reach somebody (there was also few phones at different locations at hotel and nearby buildings that could be used). Phone signal is not so good, there are some areas without reception. Internet in hotel is fast and reliable. Surrounding area is beautiful, close to hotel are few lakes and forest. It is possible to rent fishing equipment (pole, lures, boat with engine, permit etc) for very good price, very cheap. Basically for less than 20 euros you cold have fun for whole day. This is my new favorite in this area, worth visiting again.
TL;DR: If you are staying in this area, this hotel is excellent choice.

Konum

Ödevata 104, 36192, Ödevata, İsveç|Şehir merkezinden 0,65 km

Giriş ve çıkış

Giriş başlangıcı:

14:00

Son çıkış saati:

11:00

Bilmeniz gerekenler

Evcil hayvanlar

Evcil hayvanlara ücret karşılığında izin verilir

İlave yatak

İlave yatak ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Ödevata Gårdshotell: SSS

Ödevata Gårdshotell, Ödevata şehir merkezinden 0.7 km uzalıkta.
Ödevata Gårdshotell; Ödevata, İsveç içinde yer alıyor ve Ödevata şehir merkezine 0.7 km uzaklıkta.
Ödevata Gårdshotell oteline saat 14:00 itibarıyla giriş yapabilirsiniz. Saat 11:00 öncesinde çıkış yapmalısınız.
Evet, Ödevata Gårdshotell otelinde otopark bulunuyor.
Ödevata Gårdshotell bünyesindeki restoranlar hakkında şu anda elimizde bilgi yok. Rezervasyon sırasında doğrudan otelle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.