Banjul

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Banjul şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Banjul International House, Arjana ve Camping-Sukuta & Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Banjul konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Banjul otelleri

en düşük 357 TL
en düşük 737 TL
en düşük 797 TL

Yolcular Banjul için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
6,8
Ailece Seyahat Edenler
6,7
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (12)
donna  storey
donna storey
8.01.2019

Palmiye sahilinde kaldık ama bütün zamanımızı kunta kinte'de bir sonraki bardaki plajda geçirdim. Müthiş İbrahim (uzun boylu biri), Denis, lamin tatilimizi yaptıkları lamin onlardan kunta kinte'de oğlumla geçirdikleri bütün tatilleri rica ediyorum. Gün boyu plaj yataklarını hareket ettirerek ve plajdaki insanlara yardım ederek çalışırlar ve sadece kutuya koyduğunuz ipuçlarını alırlar ve 6 arasında paylaşırlar, bu nedenle lütfen bu çocukları bahşiş vermeyi unutmayın Şimdiye kadar en iyi tatil oldu. Ve sadece Noel için kunta kinte bungalovlarda kalan 3 hafta rezervasyonu. lütfen git pişman olmayacaksın teşekkür ederim Donna x

Rachel S
Rachel SBerlin
26.08.2013

Büyüleyici sömürge binaları ve Batı Afrika'daki en büyük sahil pazarlarından biriyle dolu olan Banjul, karşı konulmaz bir cazibe yayıyor. Pek çok tarihi eseri vardır ve - Albert Market'teki bazı yankesiciler için tasarruf - turistlerin dolaşması için genel olarak güvenlidir.

Erris
ErrisLondra
6.11.2012

Kardeşim ve ben ayak sesleri denilen eko bir kulübede kaldık. Sahip olan adam gerçekten eğlenceli. Denize çok yakın olduğu gibi yemek harikaydı. Lodge'dan sahile yürüyebilir ve bir balıkçı köyü tarafından sahilde öğle yemeği yiyebiliriz. Gambiya taşımacılığı inanılmaz derecede yavaş, "Gambiya zamanı" diyorlar, çünkü hepsi çok yavaş. Paralarını fıstık ve fıstık yağından yapan çok fakir bir bölge. Banjul, camden pazarında bulmanız muhtemel şeyleri satan, kabadayı pazarlara sahiptir. Kendi başına bir deneyim çünkü uzun bir kum yolunda yürüyorsunuz, rüzgar estiğinde her şey kumlulaşıyor. Otobüsler sooo yavaş çünkü taksiler (ve onlar için pazarlık) alarak tavsiye ederim. Gambiya insanları çok canayakın ve sizi her şekilde karşılayacaklar. Bazen sizi rahatsız ediyorlar ama asla tehlikeli bir şekilde demek istemiyorlar.

Jayne Barlow
Jayne BarlowMansfield
6.01.2017

great place to visit. lots of things to see you wouldnt see anywere else.in their real habitats.most of people are great and ready to share their lives,food ect with you.not a dressy up place so be prepared to get a little grubby. excellent holiday.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 233 TL ile Haziran ayıdır. Banjul şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 301 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 286 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 278 TL tutarından %3 daha fazladır.
Banjul şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,0°C/82,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Mart olup, ortalama 34,5°C/94,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 17,6°C/63,7°F sıcaklığa sahiptir.
Banjul (BJL) (14,98 km), Banjul şehrine en yakın havaalanıdır.

Gambiya seyahati planlayın