Bortala

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bortala şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Taohuayuan Hotel, Home Library Homestay ve Donggang Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bortala konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bortala otelleri

en düşük 75 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 120 TL ile Aralık ayıdır. Bortala şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 256 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 135 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 160 TL tutarından %17 daha azdır.
Bortala şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,8°C/47,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,2°C/75,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -11,5°C/11,3°F sıcaklığa sahiptir.
Bole Alashankou (BPL) (10,56 km), Bortala şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın