Vasatorps Matologi

+ 37

Fiyat veya tercihinize göre belirttiğiniz tarihlerde Mörarp şehrindeki en iyi oteli bulun

Yüzlerce sitedeki Vasatorps Matologi fırsatlarını tek bir yerde karşılaştırın

Ücretsiz iptal olanağına veya mükemmel puanlara sahip bir fırsat arayın

Odaları ve fiyatları karşılaştırın

Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz
1 gece
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

Hızlı bilgiler

Giriş başlangıcı:
17:00
Son çıkış saati:
11:00

Tesis özellikleri

Wi-Fi
Park
Sigara içilmeyen
Evcil hayvana izin
İlk yardım seti
Erişilebilir otopark

Vasatorps Matologi: değerlendirmeler

Bölgeyi keşfedin

5,0

379 Hjortshögsvägen, 253 54, Mörarp, İsveç|Şehir merkezinden 4,56 km

Bilmeniz gerekenler

İlave yatak

İlave yatak ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Beşik

Beşik ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Otelin verdiği önemli bilgiler
Bu tesiste kadın veya erkeklerin bekarlığa veda eğlencelerine veya benzer partilere izin verilmez. Lütfen tahmini varış saatinizi Vasatorps Matologi ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşabilirsiniz. If you plan to arrive outside of check-in hours, please contact the property in advance. Özel şahıs tarafından yönetiliyor

Vasatorps Matologi: SSS

Vasatorps Matologi
Vasatorps Matologi, Mörarp şehir merkezinden 4.6 km uzalıkta.
Vasatorps Matologi; Mörarp, İsveç içinde yer alıyor ve Mörarp şehir merkezine 4.6 km uzaklıkta.
Vasatorps Matologi oteline saat 17:00 itibarıyla giriş yapabilirsiniz. Saat 11:00 öncesinde çıkış yapmalısınız.
Evet, Vasatorps Matologi Wi-Fi hizmeti sunmaktadır, böylece konaklamanız boyunca internete bağlı kalabilirsiniz.
Vasatorps Matologi yakınlarında görülecek ve yapılacak çok şey var. En yakın kent simgeleri Ramlösa Helsingborg Castle, PAlsjo skog, Helsingborg Central Station ve Dunkers.
Evet, Vasatorps Matologi otelinde otopark bulunuyor.
Vasatorps Matologi bünyesindeki restoranlar hakkında şu anda elimizde bilgi yok. Rezervasyon sırasında doğrudan otelle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
Vasatorps Matologi kahvaltı sunmuyor gibi görünse de emin olmak için doğrudan otelle iletişime geçmeniz en iyisi.
Evet, Vasatorps Matologi rahat konaklama imkânları sunar.
Evet, Vasatorps Matologi evcil hayvanlara izin veriyor. Ek ücretler veya belirli kısıtlamalar olup olmadığını öğrenmek için doğrudan otelle iletişime geçmeniz en iyisi.