Rustavi

25 Mar 2019 - 26 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Rustavi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Cron Palace Tbilisi Hotel, Hotel Rich ve Marcos Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Rustavi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 182 TL ile Aralık ayıdır. Rustavi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 411 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 274 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 297 TL tutarından %8 daha azdır.

Gürcistan seyahati planlayın