Zugdidi

25 Mar 2019 - 26 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Zugdidi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Guest House at Bagrationi Street, Guest House Alexy ve Guest House "Dzveli Sakhli" yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Zugdidi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Zugdidi otelleri

en düşük 122 TL
en düşük 129 TL
en düşük 84 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 106 TL ile Nisan ayıdır. Zugdidi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 395 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 160 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 182 TL tutarından %13 daha azdır.

Gürcistan seyahati planlayın