Plungė

5 Mar 2020 - 6 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Plungė şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Art Hotel Austėja, Bohema ve Palanga Park Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Plungė konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 127 TL ile Aralık ayıdır. Plungė şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 438 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 350 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 319 TL tutarından %8 daha fazladır.
Plungė şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık -3,2°C/26,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,6°C/72,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,9°C/21,4°F sıcaklığa sahiptir.
Palanga (PLQ) (47,69 km), Plungė şehrine en yakın havaalanıdır.

Litvanya seyahati planlayın