Herson

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Herson şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Diligence Hotel ve Club Friends yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Herson konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Herson otelleri

en düşük 267 TL
en düşük 327 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 128 TL ile Haziran ayıdır. Herson şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 150 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 143 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Herson şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,6°C/51,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 27,5°C/81,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -4,6°C/23,7°F sıcaklığa sahiptir.
Kherson (KHE) (4,51 km), Herson şehrine en yakın havaalanıdır.

Ukrayna seyahati planlayın

Herson ve çevresi