Nyarugenge

21 Şub 2019 - 22 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nyarugenge şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Doubletree By Hilton Kigali City Centre, Urban by CityBlue Kigali ve Galaxy Apartment yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nyarugenge konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 989 TL ile Ocak ayıdır. Nyarugenge şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 989 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 599 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 580 TL tutarından %3 daha fazladır.

Ruanda seyahati planlayın