Nyarugenge

2 Tem 2019 - 3 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nyarugenge şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Urban by CityBlue Kigali, Mama Rwanda Youth Hostel ve K-Town Motel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nyarugenge konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nyarugenge otelleri

en düşük 4.597 TL
en düşük 6.440 TL
en düşük 15.016 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 341 TL ile Ekim ayıdır. Nyarugenge şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.051 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 637 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 618 TL tutarından %3 daha fazladır.
Kigali (KGL) (8,66 km), Nyarugenge şehrine en yakın havaalanıdır.

Ruanda seyahati planlayın