Luang Namtha

25 Ağu 2019 - 26 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Luang Namtha şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Chinthima Guesthouse, Phou Iu III Bungalows ve Taidam Guesthouse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Luang Namtha konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Luang Namtha otelleri

en düşük 203 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 75 TL ile Ağustos ayıdır. Luang Namtha şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 95 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 75 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 87 TL tutarından %15 daha azdır.
Luang Namtha (LXG) (13,06 km), Luang Namtha şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Oudomxay (68,40 km)

Laos seyahati planlayın