Sihanoukville

26 Kas 2019 - 27 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sihanoukville şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mary Beach Hotel & Resort, Don Bosco Hotel School ve Independence Hotel Resort & Spa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sihanoukville konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sihanoukville otelleri

en düşük 253 TL
en düşük 424 TL
en düşük 921 TL

Yolcular Sihanoukville için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,8
Outdoor Meraklıları
7,5
Gece Hayatı Severler
6,5
Maceraperest Yolcular
5,6
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (22)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
21.08.2014

Burası Kamboçya'nın batı kıyısında bulunan ve en iyi plajlara sahip olduğu düşünülen bir kasabadır. Buraya biber ekimi ve çiftliği, pazar, balıkçı köyü ve Budist manastırı gibi bir kasaba ve köy turu yapmaya geldik.

Stefanie Parks
Stefanie ParksNew York City
12.11.2013

Burası harika. Burada düşük sezonda seyahat ettim ve daha sonra bile fazladan bir gün kalmak zorunda kaldım bc burada çok beğendim. Küçük bir sahil kasabası için burada yapacak bir ton var. Harika restoranlar ve tüm bu kadar ucuz barlar ile dolu huzur plaj (canlı plaj) kapalı bir blok kaldı. Son birkaç gece biz deniz ürünleri ziyafetleri için 3 $ ve 2,50 $ için viski / kırmızı boğa kovaları vardı. İnsanların buraya nasıl geldiklerini ve asla ayrılmak istemediklerini anlıyorum.

Kevin Krooks
Kevin KrooksStokholm
21.06.2013

No matter if you just want to relax on the beach or party all night long, or both, – this is the place for you. With a lot of budget choices (a dorm as cheap as 1 dollar at Utopia, but then you'll get bed bugs so be cautious) and places to eat you usually don't have to look far to find a place that suits you. Serendipity Beach is filthy some times, but usually it gets cleaned pretty fast. This is also the place to go at night if you want to party: a short walk down Serendipity Beach Road at night will surely get you a bunch of fliers that gives you free drinks. Most bars (JJ's, Nap House and Dolphin Shack are good options) have beer pong tables and usually fire shows. Just walk along the bars and you probably will find a suitable place for you. Some bars also arrange the so called "booze cruises", Dolphin Shack and JJ's are the two I know of. I've been on both, and can recommend the one arranged by Dolphin Shack. Free bucket and a good time. Note: I do not work for them. Oches Beach is further away from the night life of Serendipity Beach, but if you just want the beach this is a good area to stay close to, not as filthy. Some bars do however offer "happy pizzas", but most bars and restaurants are just bars and restaurants. I stayed here during the big fire, when The Dive Shop, Monkey Republic and Mick & Craig's were burnt down. All of these places were very popular, and it was a tragedy to see the owners and locals cry while they watched their neighborhood turn to ashes. With help from both locals and tourists however, the re-building will thankfully be finished soon.

Manfred Maar
Manfred MaarMünih
6.01.2017

i love sihanoukville so much.....i spend my holidays every year there.....and i love the dolphin shack....its so great there

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 201 TL ile Haziran ayıdır. Sihanoukville şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 342 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 215 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 254 TL tutarından %18 daha azdır.
Sihanoukville şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,5°C/81,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 32,6°C/90,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 23,0°C/73,4°F sıcaklığa sahiptir.
Sihanoukville (KOS) (4,31 km), Sihanoukville şehrine en yakın havaalanıdır.

Kamboçya seyahati planlayın