Kampot

18 Nis 2019 - 19 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kampot şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The River Lodge, Neakru Guesthouse and Restaurant ve Borey Bokor Guesthouse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kampot konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kampot otelleri

en düşük 168 TL
en düşük 452 TL
en düşük 830 TL

Yolcular Kampot için ne diyor?

9,8
Gezginler
5,5
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (6)
Barri Tsavaris
Barri TsavarisSeul
12.10.2014

There's not much going on in Kampot, and that's the appeal. This relaxed little town on a river is nice for a weekend away, or a short stop on your way to nearby Kep. The area is known for its pepper, which you can buy direct from local farms.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
9.08.2014

Interesting small city in Cambodia. Very typical city & rural life within a few meters. Hot & humid of course, bring water & a hat and a pair of good walking shoes.

Frances Nguyen Ha
Frances Nguyen HaSanta Clara
17.10.2013

Kampot is a quiet river town and is several hours south of Phnom Penh. There's not much to do other than to sit, eat Kampot peppered meals, relax and soak up the view of the scenic countryside. It's great for a weekend getaway.

DGDoyle
DGDoyleSan Francisco
6.01.2017

Kampot has the feeling of being once-mighty, yet up-and-coming at the same time. Not really on the way to anywhere, it is slow paced, relaxing, and pretty. I recommend renting a motorbike and exploring the countryside!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 67 TL ile Ekim ayıdır. Kampot şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 142 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 82 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 87 TL tutarından %5 daha azdır.
Kampot şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 29,0°C/84,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 32,6°C/90,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 23,0°C/73,4°F sıcaklığa sahiptir.
Sihanoukville (KOS) (74,6km), Kampot şehrine en yakın havaalanıdır.

Kamboçya seyahati planlayın