Harita

Birleşik Krallık Virgin Adaları Uçak Bileti Fiyatları

Britanya Krallığına bağlı olan Birleşik Krallık Virgin Adaları, Karayip Denizinde Amerikan Virgin Adaları’nın hemen doğusunda bulunmaktadır. Kısaca BVI olarak anılan bölge, yelken severler, sörfçüler, deniz-güneş tatili yapmak isteyenler ve diğer bağımsız gezginlerin favori seyahat güzergâhlarından biridir. BVI’na yapacağınız seyahat için en uygun uçak biletini Skycanner’ın ucuz uçak arama motoruna girerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seyahat tarihleriniz esnekse ucuz uçak biletine ulaşmanız çok daha kolay. Skyscanner ucuz uçak bileti bulmanın en kolay ve en güvenilir yolu. Üstelik de ücretsiz! Birleşik Krallık Virgin Adaları üzerindeki en büyük havalimanı Terrace B.Lettsome Uluslararası Havaalanı’dır. Türkiye’den direkt uçuş bulunmayan BVI’na aktarmalı olarak ulaşabilirsiniz. Birleşik Krallık vizesi temin edilerek ulaşabileceğiniz BVI, irili ufaklı yaklaşık elli adacıktan oluşuyor. Başkent Road Town adaların en büyüğü olan Tortala Adasında bulunmaktadır. Tropikal iklim kuşağında bulunan adalar her mevsim ziyaret edilebilecek bölgeler arasındadır. Karayip Denizinin eşsiz mavilikteki denizi, altın rengi yumuşacık kumsalları ve oldukça rahat bir yaşam tarzının hâkim olduğu adalarda muhteşem bir tatil sizi bekliyor.

 

Eşsiz bir doğa, mercan resifleri, yumuşacık beyaz kumsallar ve bozulmamış sahil köyleri. Bu sayılan özellikler Virgin Adaları’nın şüphesiz olarak en cazip tarafı. Sıcaktan bunalabileceğiniz zamanlarda, deniz-kumsal-güneş üçlüsünden biraz uzaklaşıp adalarda bulunan irili ufaklı sahil köylerini ziyaret edebilir, Road Town’da kiliseleri dolaşabilir, Botanik Bahçelerinde zaman geçirip dinlenebilirsiniz. Tortale Sage Dağı’nda bulunan yağmur ormanlarında doğa yürüyüşlerine çıkabilir özel kamp alanlarında kampçılık deneyimi yaşayabilirsiniz. Karayip Denizi’nde yelken yapmak için en ideal deniz ve koylar Virgin Adalarında bulunmaktadır. Birbirine çok yakın konumda bulunan ada parçacıkları açık denizin rüzgâr ve dalgalarına karşı birbirlerine doğal bir paravan oluştururlar. Sakin dalgalar ve uygun esen rüzgâr dünyanın en zevkli yelken ve sörf parkurlarını ziyaretçilerinin keyfine sunmaktadır. Dalış sporuna gönül verenler ve scuba dalışını öğrenmek isteyenler için müthiş imkânlar sunulan adalara yapacağınız gezi sonunda sertifikalı dalgıç olmanız işten bile değil. Sörf için mükemmel bir bölgedesiniz, yumuşak dalgalarda ve Karayip Denizi’nin mükemmel rüzgârında doyasıya sörf yapabilir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Taze deniz ürünlerinden oluşan lezzetli menüler, mükemmel bir atmosfer ve romantik yaz akşamları sizleri bekliyor. Başkent Road Town’da hızlı akan gece hayatına katılabilir, dolunay partileriyle ünlü mekânlarda, renkli kokteyller eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz. Yaz tatiliniz için mükemmel bir alternatif olan Virgin Adaları sizi bekliyor. 

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.