Harita

La Palma Uçak Bileti

La Palma Fas’ın batısında, Atlas Okyanusu’nda bulunan İspanya’ya bağlı Kanarya Adaları Özerk Topluluğu’nu oluşturan adalardan biridir. Topluluğu oluşturan diğer önemli adalar; Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, Gomera ve Hierro’dur. La Palma özerk topluluğa başkentlik yapan iki şehirden biridir. İspanya’ya bağlı turizm cennet La Palma’ya gitmek için Schnegen vizesi almanız gerekmekte. La Palma’ya Türkiye’den direkt uçuş bulunmamakta. Adaya Madrid üzerinden aktarmalı olarak ulaşabilirsiniz. La Palma Havaalanı şehir merkezinden yalnızca 15 dakikalık uzaklıkta küçük ama oldukça modern bir havaalanı. Havaalanı yolcuları için terminal binasında 15 dakikalık süre için ücretsiz Wi-Fi kullanma olanağı sağlamaktadır. La Palma’da unutulmaz bir tatil mi yaşamaya karar verdiniz. Buna ulaşmak artık her zamankinden daha kolay. Eğer seyahat tarihleriniz esnekse bu çok daha iyi. Esnek seyahat tarihleri sayesinde çok daha ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. Siz yalnızca uygun tarih aralığını girin ve gerisini Skyscanner’a bırakın. 

La Palma kardeş adaları olan Tenerife ve Lanzarote kadar popüler olmasa da, La Palma gizli kalmış güzellikleriyle keşfedilmeyi bekleyen saklı kalmış bir cennettir. “Las isla bonita” yani “güzel ada” İspanyollar La Palma için bu ifadeyi kullanıyor. Doğa yürüyüşlerinden zevk alan gezginler, pedal çevirmeyi seven gezginler ve out door aktivitelerden vazgeçemeyen gezginler La Palma’da zaman geçirmek sizin için ideal. La Palma deniz tutkunları ve güneş seven gezginler için ideal bir yaz tatili destinasyonu olmasının yanı sıra kırsal alanlarının güzelliğiyle de oldukça çekici. Adada bulunan dağlar, vadiler ve inanılmaz güzellikte ağaçlarla çevrili köyler doğaya meraklı gezginler için muhteşem manzaralar vaat ediyor. Caldera de Taburiente yanardağı adanın doğal ortamına farklı bir tat sunan görüntüleriyle nefes kesici. Adada düzenlenen turlarla bu volkanik kütleyi ve çevresini mutlaka görün. Adanın güney kısmı kumsallar açısından çok zengin. Şehir merkezinde bulunan 15. Yüzyılda yapımına başlayan katedral ve Kolomb’un evini de mutlaka ziyaret edin.

 La Palma bir tatil cenneti olarak gündüz aktivitelerinin bolluğunun yanında muhteşem bir gece hayatı da sunuyor. Gündüz ve gece plajlardan eksilmeyen müzik, gecenin ritmine farklı şekillerde ayak uyduruyor. Latin dansların, modern müziklerin sunulduğu gece kulüpleri ve barlar çok renkli. Sabahlara kadar doyasıya eğlenmek ve sahilde doğan güneşi izlemenin keyfi ise bir başka. Turistlerin rahatı için her şey detaylıca düşünülmüş. Eğer sakin ve romantik bir akşam yemeği istiyorsanız böyle bir ambiyans için uygun restoranlar sahil şeridinde bulunuyor. Taze deniz ürünlerinin ve ünlü İspanyol “paela”sının tadına bir de burada bakın.  

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

La Palma yakınındaki havaalanları

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.