Harita

Singapur Uçak Bileti Fiyatları

Singapur, Hint Okyanusunda, Malezya ve Endonezya arasında yer alan bir ada ve şehir devletidir. Singapur’a gitmek için Skyscanner’dan ucuz bir uçak bileti ayırtın. Skyscanner, ucuz uçak bileti araştırabileceğiniz, dünyaca ünlü hava yolları arasında karşılaştırma yapabileceğiniz bir arama motorudur. Kullanımı kolay ve tamamen ücretsizdir. Singapur’a ulaştığınız hava alanı, dünyanın en lüks ve en gelişmiş hava alanlarından biri olan Changi Havalimanıdır. Defalarca dünyanın en iyi havalimanı seçilmiştir. Uzakdoğu’nun egzotik izlerini taşıyan hava limanı, Singapur’da karşılaşacağınız nefes kesici güzellikler için yalnızca bir başlangıç noktasıdır. Ülke tropikal iklim şeridinde bulunmaktadır. Yıl boyu sıcaklık ortalaması nerdeyse sabittir. Hava sıcak ve nemli olacağından yanınızda bolca penye tarzı, nem emen kıyafetler almanızı öneririz. Tropikal iklimin sunduğu bitkisel çeşitlilik gözlerinizi kamaştıracak boyuttadır.

Geziniz için ideal zamanlama; Mayıs ve temmuz ayları arasındadır. Seyahat tarihiniz esnekse Sinpagur’a ucuz uçak bilet bulmanız çok daha kolay olabilir. Dilediğiniz zaman aralığını Skyscanner’ın arama motoruna girin ve sonuçları karşılaştırın. Hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde Singapur’a uçak rezervasyonunuzu Skyscanner’la yapın. Dünyanın en düzenli ve en temiz şehirlerinden biri olan Singapur’da sakız çiğnemek, yere çöp atmak, kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmek, kirli araba kullanmak hatırı sayılır cezalara tabi. Bu tertemiz kenti kendi kuralları ve düzeni içinde yaşamanın keyfine varın.

Tüm dünyaya orkide ihraç eden ülke, Orkide caddesi olarak anılan caddede dünyaca ünlü markalara ait butiklere ve pahalı alış veriş merkezlerine ev sahipliği yapıyor. Alış veriş meraklıları için kaçırılmaması gereken noktalardan biri de Vivocity Mall, şiddetle öneririz. Doğa meraklıları için çok fazla alternatif var şehirde, Duck Tour denilen nehir turu sizi denize ulaştıracak ve unutulmaz manzaralar eşliğinde sizlere dilediğinizce fotoğraf çekme imkânını sunacaktır. Sentosa Adası, Singapur’un güneyinde bulunan, tam bir aktivite adası. Adaya ulaşım için, teleferik, otobüs ya da Sentosa Express MRT hattını kullanabilirsiniz. Daha egzotik bir hatıra için Bukit Timah yağmur ormanları gece safarisini deney imlemelisiniz. Bir traktörün arkasına bağlanan römorklarla ve rehber anlatımı eşliğinde yapılan tur 45 dakika sürüyor. Etrafınızda kaplanlar, aslanlar ve daha birçok hayvan olacak, hayvanların doğal yaşam alanlarına yapacağınız bu ziyaret sizler açısından unutulmaz olmaya aday.

Skyscanner’ın oteller sekmesini kullanarak Singapur için otel rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan seçenekleri fiyat ve kalite bazında karşılaştırarak sizin için en uygun otel rezervasyonunu yapabilirsiniz. Skyscanner otel ve araç kiralama konusunda da kolay, güvenli ve ücretsiz kullanabileceğiniz bir arama motorudur. Küçük Hindistan (Little India), Çin Mahallesi (Chinatown), Geylang Serai ve Kampong Glam, her birinde ayrı tecrübeler yaşayacağınız bu noktalar görmeniz gerekenler arasında. Singapur yerel ve dünya mutfakları açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Hint, Çin, Malezya yakın kültürler olarak değerlendirilse de, Avrupa ve dünya mutfağının seçkin örneklerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Singapur’da ne tür eğlence isterseniz bulmanız mümkün, gece kulüpleri, barlar, sokak aralarında hız kesmeden süregelen hareketli bir gece hayatıyla Singapur mutlaka görmeniz gereken bir ülke. Skyscanner ile Singapur’a hemen bir rezervasyon yapın, kendinizi muhteşem bir görsel şölene hazırlayın. Skyscanner’ın kullanımı kolay, güvenli ve ücretsiz.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.