Harita

Tahran Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Tahran uçak bileti için doğru adrestesiniz! Skyscanner bini aşkın hava yolunu tarayarak bulduğu tüm Tahran uçak bileti fiyatları ve zaman bilgilerini detaylı şekilde karşılaştırabilmeniz için bir araya getirir. Uçuş tarihinize karar verdikten sonra, ARA butonuna tıklayıp sistemdeki tüm Tahran uçak seferlerini listeleyebilirsiniz. Sonrasında, Skyscanner'ın sunduğu filtreleme özelliklerini kullanarak, bu sonuçları kolaylıkla daraltabilirsiniz. Böylelikle hem zaman hem de bütçe açısından en uygun Tahran uçak biletine, hızlı şekilde karar verebilirsiniz.

Tahran Ucuz Uçak Bileti için İpuçları

Skyscanner'ın eşsiz teknolojisinden faydalanarak en ucuz Tahran uçak biletini bulabilirsiniz:
  • Tahran şehrine seyahat edeceğiz tarih eğer esnek ise kesin bir tarih seçmek yerine Tüm Ay seçimi yapabilirsiniz.
  • Yakınlardaki havalimanlarını ya da aktarmalı uçuşları da sonuçlara dahil ederek gidiş dönüş Tahran uçak bileti opsiyonlarını artırabilirsiniz.
  • Skyscanner'a kayıt olarak Tahran uçuşları için fiyat alarmı kurabilirsiniz.
Tüm bu ipuçlarının detaylarını ve daha fazlasını sizin için hazırladığımız ucuz uçak bileti bulma rehberimizden edinebilirsiniz.

Tahran Seyahatinizi Tek Yerden Planlayın

Skscanner'da ucuz uçak bileti bulmanın yanı sıra Tahran şehrindeki konaklamanızı ve ulaşımınızı da planlayabilirsiniz. Tercihinize göre İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı havalimanı ya da Tahran şehrindeki farklı bir noktadan aracınızı kiralayabilir ve otel rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Skyscanner Mobil Uygulaması

Android ve IOS versiyonları bulunan Skyscanner mobil uygulaması ile hem Tahran seyahatinizi hem de gelecek tatil planınızı kolaylıkla yönetebilir ve Tahran hattında yaşanan son dakika fiyat değişimlerinden haberdar olabilirsiniz.

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı yakınındaki havaalanları

Sıkça sorulan sorular

Tahran şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı ve Mehrabad Uluslararası.
Cham Wings Airlines, Qatar Airways, Oman Air, Kish Air, IranAir, Iran Aseman Airlines, Air Arabia ve Mahan Air, İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı yönüne aktarmasız uçmaktadır.
Mayıs, İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı yönüne uçmak için en ucuz aydır.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.