Harita

Huntington Uçak Bileti Fiyatları

ABD’nin Oregon eyaletinde bulunan Ashland kenti, Southern Oregon Üniversitesi ve Oregon Shakespeare Festivali ile ünlenmiş tarihi dokusu, doğal güzellikleriyle ünlü, Kalifornia Eyaletine sınırı bulunan bir Amerikan kentidir. Ashland Oregon’a gitmeye mi karar verdiniz? Skyscanner’ın ucuz uçak arama motoru sayesinde yılın her döneminde en uygun uçak biletine ulaşmanız çok kolay. Skyscanner seyahatlerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar. Ziyaretçileri için yılın her döneminde memnuniyet veren iklim yapısına sahip olan Ashland’ı arzu ettiğiniz her zaman diliminde ziyaret edebilirsiniz. Sıcaklık durumu yılın en soğuk ayı olan Aralık ayında ortalama sıcaklık 8 derece, en sıcak ay olan Temmuz ayında ise 31 derece olarak kaydedilmiştir. The Medford Uluslararası Havaalanı’na 40 dakika uzaklıkta bulunan Ashland’a Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. Havaalanından kent merkezine servis otobüsleri veya taksiyle ulaşmanız mümkün. Ashland Havaalanı yalnızca özel uçuşlar için kullanılmaktadır.

Otantik Ashland kentinde Ashland Creek’te yapacağınız bir yürüyüş ne kadar huzurlu, temiz ve özel bir kentte olduğunuza dair ip uçlarını gösterecektir. Lithia Park’ta tepelerden aşağı belli bir düzenle yerleştirilmiş restoran ve mağazalarda çok keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Büyük bir özenle düzenlenmiş piknik alanları, ormanın ve yeşilin huzurunu güzelliğini hissederek geçireceğiniz anlar için hazırlanmış. Doğayla bütünlenmiş bir şekilde düzenlenmiş oturma alanları, yürüyüş arasında soluklanıp sohbet edebileceğiniz banklar, ördek havuzları, çocuk oyun alanları, geniş yeşil alanlar ve kış aylarında buz pisti olarak kullanılan bölge, parkta bulunan güzellikler. Kuzey Mountain Park gösterişli bahçeleri, oyun alanları, yaban hayatı ve birkaç dönümlük açık alan ve parkurları ile çocuk ve yetişkinlerin iyi zaman geçirecekleri bir doğa merkezidir. Mutlaka ziyaret ediniz. Doğa aktivitelerini sevenler için bir çok alternatif etkinliğin yapılabileceği Ashland’de, Rogue ve Upper Klamath Nehrinde rafting, Emigrant Gölü’nde kayık kiralamak, yüzmek, balık tutmak, US genelinde en derin göl olan Crater Gölü’nün masmavi sularında yüzmek ve kış aylarında mükemmel dağ manzaraları eşliğinde Mt.Ashland parkurlarında kayak yapmak alternatifleriniz arasında bulunmakta.

ABD genelinde ve hatta uluslararası çapta üne sahip olan Oregon Shakspeare Festival’i her yıl Kasım ayından Şubat ayına kadar süren, yüksek kalitede oyunların sergilendiği bir festivaldir. Şehir ekonomisinde oldukça önemli bir getiri sağlayan tiyatro maratonu için, tiyatro severlerin aylar öncesinden bilet rezervasyonlarını yaptırmaları gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz. Ashland şarap konusunda iddialı kentler arasında. Bölgeye has şarapları deneyebileceğiniz şarap turları ve şarap tatma etkinliklerini kaçırmamanızı öneririz. Güzel, özel ve huzurlu bir kent olan Ashland Oregon ziyaretinizi bekliyor.

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

Tri-State yakınındaki havaalanları

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.