Harita

Hırvatistan Uçak Bileti Fiyatları

Hırvatistan Uçak Bileti bulma alternatifleri, Dalmaçya Sahillerinin her geçen gün daha da popüler bir turist destinasyonu haline gelmesinden dolayı daha da çoğalmıştır. Bu nedenle Skyscanner size, site site dolaşmaniza gerek kalmadan,  Hırvatistan'a en ucuz uçak biletlerini sorgulayıp, fiyatları kıyaslayabileceğiniz tek platform sunmaktadır.

Akdenizin, dağlarla doğal bir harmoni oluşturduğu, yüzlerce adaya (1,185) ve 1778 km kıyı şeridine  sahip bu Balkan ülkesi doğal ve tarihi güzellikleriyle kelimenin tam anlamıyla büyüleyici.  Hırvatistan muhteşem plajları dışında, ormanları, gölleri ve termal spalarıyla da sağlık turistleri için ideal bir ülke. Tuheljske, Stubicke ve Krapinske Spaları akla ilk gelenlerden. Hırvatistan’ın yedi ulusal parkı gezip görülmeye değer birer doğa harikasıdır. Özelikle Plitvice ulusal parkı, gölleri ve kuş türleriyle Dünya Kültür Mirasları listesinde yer almaktadır. Mutalaka uğrayınız.

Eğer midenize düşkünseniz Hırvatistan tam size göre. Akdeniz ve Orta Avrupa –Balkan mutfağının en lezzetli tatlarını burada bulabilirsiniz. Kıyı bölgelerinde balık ve sebze ağırlıklı yemekler ağırlıklı olarak yenilir.  Hırvatistan'ın en ünlü yemekleri “Strukle” dedikleri hem tatlısı hem tuzlusu yapılan bir tür sufledir.

Hırvatistan’ın  beliki de en güzel yıldızı Dubrovnik şehiridir. Beş yıldızlı oteller ve birinci sınıf restoranlarla dolu bu güzel kent savaştan sonra tekrar inşa edildi. Aynı zamanda dünyanın en eski eczanesine sahip Dubrovnik, Hırvatistan’ın bir numaralı turistik destinasyonu ünvanını haklı olarak korumaya devam ediyor.

"Her deniz güzeldir" derler, fakat burada Adriyatik denizinin turkuaz mavisini ve eşsiz güzelliğini anmamak haksızlık olur.

Hırvatistan’ın başta Zagrep, Split ve Dubrovnik olmak üzere belli başlı ana şehirlereine ucuz uçak bileti bulmak için Skyscanner’de yüzlerce havayolu şirketini ve seyahat acentasını ücretsiz kıyaslayın. Yolculuk tarihleriniz esnekse tüm ayı görüntüleyin ve Hırvatistan’a en ucuz uçak biletini hangi tarihlerde bulabileceğiniz bilgisine ulaşın.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.