Harita

Baden-Baden Uçak Bileti Fiyatları

Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletinde bulunan Baden-Baden; ünlü Karaorman’ın eteklerinde ve Konstanz Gölü’ne yakın bir konumda bulunur. Baden-Baden dünya çapında üne sahip şifalı termal su kaplıcalarıyla geçmişte Romalıların da dikkatini çekmiş bir kent. M.Ö 300 yıllarında Romalılar bu bölgede hamamlar kurdular. Zengin mineralli termal sular, çamur banyoları kentin doğal ortamında bulunan zenginliklerden. Baden-Baden’e Türkiye’den direkt uçuş bulunmamakta. Kente Karlsruhe üzerinden aktarmalı olarak uçabilirsiniz. Her mevsim ziyaret edebileceğiniz kentlerden olan Baden-Baden’de ilkbahar ve sonbahar aylarının tadının bir başka olduğunu eklemek isteriz. Dünyada bini aşkın havayolunun ve online seyahat acentesinin milyonlarca noktasını tarayarak en hesaplı uçak bileti alternatiflerini karşılaştırmalı olarak sunan Skyscanner ile her zaman her yere en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz. Baden-Baden Şehrine uygun bir uçak bileti mi arıyorsunuz? Baden-Baden uçak biletlerini yukarıdaki arama panelini kullanarak sorgulayabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. Çevreci Almanların doğayı bozmadan güzelleştirdiği kentlerden biri olan Baden-Baden’de ulaşım düzenli otobüs seferleriyle çok kolay. Şehir içinde görmek istediğiniz her noktaya yürüyerek ulaşabilirsiniz. Özellikte orman içinde yapacağınız geziler için bisiklet kiralamak eğlenceli bir alternatif olabilir. Son derece düzenli bisiklet yollarına sahip olan Baden-Baden’de güvenli bir şekilde bisiklet kullanabilirsiniz.

Muazzam Karaorman manzaraları eşliğinde yapacağınız doğa yürüyüşleri, Konstanz Gölünde kayıkla yapacağınız gezintileri ve zengin termal sularıyla Baden-Baden’de doğanın iyileştirici gücünü tüm bedeninizde hissedin. Kaleler, bahçeler, saraylar ve eşsiz mimarisiyle göz dolduran Baden-Baden, sağlık turizminin yanı sıra eşsiz doğal güzellikleriyle de gözde bir turizm merkezi. Baden-Baden Şehir Müzesi, Frieder Burda Müzesi kentte mutlaka görmeniz gereken kültürel mekânlar. Eski Kale ve Yeni Kale, güzel mimarisiyle şehir tiyatrosu, Collegiate Kilisesi, Rus Kilisesi, Brahms’ın Evi görmenizi önerdiğimiz mekânlar. Lichtentaler Allee, Merkur Mountain, Michaelsberg ise kentin muhteşem doğa manzaralarını izleyebileceğiniz, bitki çeşitliliğine tanıklık edebileceğiniz açık hava mekânları. 

Baden-Baden doğal güzelliklerinin yanı sıra oldukça şık bir kent. Tertemiz sokaklar, caddeler butikler, restoran ve yerel publar açısından çok zengin. Alman mutfağının en seçkin ürünlerini kent merkezinde bulunan yerel lokantalarda mutlaka deneyin ve müthiş Alman biralarını keyifle yudumlayın. Gittiğiniz publarda meşhur Alman biralarının yapımına dair bilgi alabilir, birbirinden değişik biraların tadına bakabilirsiniz. Alman pastacılık sanatının klasik örneklerinden olan Karaorman pastasının anavatanındasınız. Bu müthiş kremalı pastayı yemeden, şifalı sularında dinlenmeden, romantik Konstanz gölünde kayıkla dolaşmadan dönmeyin. 

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

Karlsruhe / Baden-Baden yakınındaki havaalanları

Sıkça sorulan sorular

Baden-Baden şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Karlsruhe / Baden-Baden.
Wizz Air, Air Serbia, Corendon Airlines, Sundair, Eurowings Europe, Corendon Airlines Europe, Bulgaria Air ve Ryanair, Karlsruhe / Baden-Baden yönüne aktarmasız uçmaktadır.
Nisan, Karlsruhe / Baden-Baden yönüne uçmak için en ucuz aydır.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.