Harita

Dubrovnik Uçak Bileti

Skyscanner,  Adriyatik kıyılarının incisi olan Dubrovnik’e, en ucuz uçak biletini bulmanız için 600’ün üzerinde havayolunu ve seyahat acentasını tarayarak, size fiyatları karşılaştırmalı olarak gösterir. UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alan bu güzel kentin taşlı sokakları, Rönesans, Gotik ve Barok mimarisi sizi tarihte bir yolculuğa çıkaracaktır.

Tarih, doğa ve eğlence... aradığınız her neyse sunar size Dubrovnik. Beyaz kumsalları, balık restoranları, şarabı ve tarihi dokusuyla her şey harmoni içinde danseder sanki burada. Son yıllarda özelikle dünya jet sosyetesinin gözde mekanlarından olan Dubrovnik, yine de ekonomik tatil yapmak isteyenler için de ideal.

Şehrin etrafı  2 kilometreyi bulan bir duvar ile kaplıdır. Dubrovnik uluslararası havalimanı şehire 20 km uzaklıktadır. Şehir merkezine otobüslerle çok rahat ulaşılabilir. Diğer Hırvat şehirlerinden farklı olarak Dubrovnik’e demir yolu ile ulaşım yoktur. Dubrovnil tipik bir Akdeniz iklimine sahiptir. Yazları kuru ve sıcaktır. Diğer Akdeniz şehirlerinden farklı olarak kışları biraz rüzgarlıdır. Fazla sıcaktan hoşlanmayanlar için en ideal zaman ilkbahar ve sonbahardır.

Dubrovnik yılbaşı kutlamalarıyla da her yıl sonunda, çok sayıda yerli ve yabanci ziyaretçiye kucak açmaktadır. Eğer yaz festivallerinden hoşlanıyorsanız Dubrovnik Yaz Festivali sizin için çok ilginç olacaktır. Temmuz ayına denk gelen festivale katılmak için uçak biletinizi erkenden rezerve etmenizi öneririz.

Dubrovnik mutfağı İtalyan ve Balkan mutfağının kombinasyonu olan Akdeniz mutfağının en güzel örneklerini sunar. Gurmeler burada hiç bir şeyin eksikliğini çekmeyeceklerdir.

Dubrovnik’e en ucuz uçak biletini bulkmak için Skyscanner kullanın. Gideceğiniz tarihler esnekse Skyscanner size tercihiniz olan ayda uçabileceğiniz en ucuz tarihleri gösterir. Üstelik ücretsiz. Siz de Dubrovnik'e en ucuz uçak biletini bularak hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek unutulmaz bir Akdeniz macerası yaşayın.

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

Dubrovnik yakınındaki havaalanları

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.