Harita

Samsun İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İstanbul yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Samsun Çarşamba - İstanbul uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

149 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

73

Ortalama uçuş süresi, toplam 628 kilometre uçuş mesafesi

1sa 25dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen.
Samsun Çarşamba - İstanbul uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 149 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Samsun Çarşamba - İstanbul uçuşu ortalama 1sa 25dk sürmektedir.
Aktarmasız Samsun Çarşamba - İstanbul uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Eylül itibarıyla haftalık 73 Samsun Çarşamba - İstanbul uçuşu bulunmaktadır.

Samsun Çarşamba İstanbul uçak bileti

Samsun Çarşamba`dan İstanbul yönüne mevcut direkt seferler Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air ve Pegasus tarafından gerçekleştirilmektedir. Pegasus ve Anadolu Jet İstanbul`da Sabiha Gökçen Havaalanı`na inerken, Türk Hava Yolları ve Onur Air Atatürk Havalimanı`na inmektedir. Oldukça geniş bir yelpazede sunulan Samsun Çarşamba İstanbul uçak bileti seçenekleri hatanın yedi günü bu rotada uçuş yapabilmenizi sağlamaktadır.

Çarşamba ilçesinde bulunan Samsun Çarşamba Havalimanı, İç hatlar ve Dış hatlar terminaliyle aynı binada hizmet vermektedir. Check-in işlemleri iç ve dış hatlar için ortak alanda gerçekleşmekte ayrıca Türk Hava Yolları yolcuları için self check-in imkanı da bulunmaktadır. Ana Terminalde danışma masası ve elektronik uçuş bilgi monitörleri yolcuları uçuşları konusunda yönlendirmektedir. İstanbul uçuşunuzun yapılacağı İç hatlar, giden yolcu salonunda 2 adet uçuş kapısı bulunmakta. Ayrıca Terminalde büfe, restaurant, cafe-bar, araç kiralama ofisleri hizmet vermektedir. Yaklaşık 250 araç kapasiteli otopark ise yolcu ve yolcu yakınlarının araçları için kullanıma açıktır. Havaalanına ulaşım HAVAŞ servisleri dışında 24 saat bulabileceğiniz taksiler ile ulaşım mümkün. Pegasus ve Onur Air Havayolları`nın özel yolcu servisleri diğer seçeneğiniz olabilir.

Samsun Çarşamba Havaalanı`ndan gelen uçuşları İstanbul`da karşılayan Atatürk Havalimanı, Avrupa yakasında, Yeşilköy`de bulunmaktadır. Türkiye`nin en büyük havaalanı durumundaki Atatürk Havalimanı, Avrupa standartlarında, son derece modern ve geniş hizmet yelpazesiyle yolcularını karşılamaktadır. Ulaşım seçenekleriyle de kolaylık sunan havalimanından 24 saat taksi bulmanız çok kolay. HAVATAŞ servisleri sabahın erken saatlerinden, geç saatlere kadar Taksim ve Yenikapı`ya sefer yaparken, İç Hatlar terminalinde bulunan metro istasyonundan Yenikapı`ya direkt gidebilir, buradan metro bağlantıları ile şehrin istediğiniz bölgesine ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı ise Anadolu yakasında, Pendik civarında yer almaktadır. İstanbul`un diğer uluslararası havaalanı olan Sabiha Gökçen, tıpkı Atatürk Havalimanı gibi eksiksiz hizmet vermekte ve şehrin iki yakasına da ulaşım alternatifleri barındırmaktadır. Taksi ve kiralık araç seçenekleri dışında HAVATAŞ servisleri bu havaalanından da Taksim ve Kadıköy`e düzenli servisler yapılmaktadır. Kadıköy servis ücreti 9TL, Taksim ücreti ise 11TL. dir. Belediye otobüsü ile ulaşımı tercih eden yolcular için ise KM20 hattı Pendik metro istasyonuna giderken,  122H ve E3 hattı 4. Levent`e, E9 Bostancı`ya, E10 ve E11 Kadıköy`e, E18 Altunizade ve Ümraniye`ye gitmektedir.

Türkiye`nin gözdesi ve merkezi İstanbul, canlı atmosferi, her bölgenin kültüründen oluşan renkleri, her konuda sunduğu sayısız seçenekleri ile baş döndüren bir şehir. Özellikle Samsun ile karşılaştırıldığında pahalı bir şehir olarak bilinse de tercihe bağlı olarak farklı sınıf ve kategorilerde sunduğu konaklama, restoran, eğlence ve ulaşım seçenekleri ile farklı bütçelere hitap etmekte ve farklı tercihlere cevap vermektedir. Haliç`te 15TL ödeyerek mütevazi bir balık ekmek keyfi de yaşayabilir, boğaz manzaralı şık bir restoranda 80TL. Ödeyerek şehrin lüksünü de yaşayabilirsiniz. Trafik sorunun yoğun olarak yaşandığı şehirde, toplu taşıma raylı sistemle oldukça rahatlamış durumda.

Kasım 2015 tarihinde güncellenmiştir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.