Harita

İstanbul Sabiha Gökçen Denizli Çardak Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Sabiha Gökçen - Denizli Çardak uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

145 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

22

Ortalama uçuş süresi, toplam 348 kilometre uçuş mesafesi

1sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

Denizli Çardak

1 havaalanı

İstanbul (SAW) - Denizli Çardak (DNZ) uçak bileti

Sabiha Gökçen Havalimanı`ndan Denizli Çardak Havalimanı`na uçan havayolları

Pegasus ve Anadolu Jet, haftanın yedi günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı`ndan Denizli Çardak Havalimanı`na doğrudan uçmaktadır. Pegasus Pazartesi günleri üç, haftanın diğer günleri iki seferle tarifeli uçuşlar düzenlemektedir. Türk Hava Yolları ise hergün tek frekans olarak uçmaktadır.

Terminal bilgileri – Kalkış

Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu yakasında, Pendik/Kurtköy`de yer almaktadır. Hem kara ve deniz yolu, hem de raylı sistemle ulaşım sağlanabilmekte. HAVATAŞ servisleri Taksim ve Kadıköy`den havalimanına düzenli seferler düzenlerken, belediye otobüsleriyle de şehrin iki yakasından ulaşım mümkün. Denizyolu ve raylı sistem alternatiflerini ise havalimanına oldukça yakın mesafede bulunan deniz otobüsü iskelesi ve metro istasyonu üzerinden değerlendirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için havalimanının ulaşım sayfasına göz atın.

Zengin bir hizmet yelpazesine sahip olan havalimanı, İç Hatlar terminalinde aşina olduğunuz adreslerle karşılamakta sizi. Simit Sarayı, Check-in kontuarlarının bulunduğu alanda, ferah atmosferi ve göz alıcı simit çeşitleriyle en cazip adreslerden biri. Starbucks, Kahve Dünyası, Drive Inn Cafe ise güvenliği geçmeden önce sunulan diğer alternatiflerden bazıları. Check-in işlemleriniz sonrasında hala vaktiniz varsa, güvenlik kontrolünden geçmeden önce D&R`dan kitap veya dergi alabilir, New Bazaar`da hediyelik eşya bakabilirsiniz. Ancak bir an önce kontrolden geçip uçuş kapınıza doğru yol almak istiyorsanız, sizi bu alanda da sizi ağırlayacak birçok kafe, bar ve restoran bulunmakta.

Terminalde, güvenlik noktalarından hızlı geçişi sağlayan "Fast Track" hizmetinden 20 TL ücretle yararlanmanız mümkün.

Terminal bilgileri - Varış

Denizli Çardak Havalimanı Denizli`ye yaklaşık 65 km, Çardak ilçesine ise 5 km mesafede yer almaktadır. Havaalanı terminalinde dinlenebileceğiniz kafeler, sağlık ünitesi, ATM`ler ve araç kiralama ofisleri bulunmakta.

Havaalanından Denizli`ye ulaşım, uçakların iniş saatlerine göre düzenlenen servislerle sağlanmaktadır. Ulaşım için havaalanında hizmet veren taksiler, mesafenin uzun olması nedeni ile çok ekonomik bir alternatif sayılamaz, ancak tercih edilmesi durumunda, havaalanından Denizli veya Pamukkale`ye taksi ücretleri yaklaşık 175 TL`dir.

Terminalde bulunan araç kiralama ofisleri de ulaşım seçeneği olarak değerlendirilebilir. Özellikle seyahat öncesi Skyscanner araç kiralama tekliflerini değerlendirerek, ulaşım sorununuzu çözebilirsiniz.

Pratik bilgiler

Denizli uçak biletinizi alırken, uçacağınız havayolunun ağırlık kısıtlaması kuralların okuyun ve ek ücret ödemek durumunda kalmayın. Ayrıca havayolunuzun online check-in opsiyonu varsa değerlendirin, böylece kuyruklarda beklemek zorunda kalmazsınız. Yurt içi uçuşlarda, havaalanına uçuş saatinizden 1,5 saat önce gitmeniz önerilmektedir. Uçuşunuzu gerçekleştirebilmek için Nüfus Cüzdanı veya resimli bir kimlik belgesi bulundurmanız zorunludur.

Denizli`de sizi ne bekliyor?

İstanbul gibi büyük bir şehirden sonra Denizli`de, daha küçük şehirlerin sıcaklığı ve trafik rahatlığını fark etmemek mümkün değil. Ilık bir iklime sahip olan şehirde, yaz ayları İstanbul`a oranla biraz daha serin geçmekte.

Bütçenize de dost bir şehir olan Denizli`de, İstanbul`dan daha düşük fiyatlarla konaklayabilir, eğlenebilir ve yiyip-içebilirsiniz. Konaklama seçenekleri şehir merkezi ve Pamukkale`de yoğunlaşmış durumda. Şehir merkezinde ekonomik bir konaklama için gecelik fiyatlar 60 – 70 TL civarında. Çıtanızı yükseltmek isterseniz ortalama 150 TL gecelik ücretle, son derece konforlu konaklama seçenekleri bulabilirsiniz. Skyscanner tüm Denizli otellerini karşılaştırarak, hem bütçenize hem de konfor beklentinize en uygun oteli bulmanızı sağlıyor.

Bilgiler Kasım 2016 tarihlidir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.