Harita

İstanbul Ağrı Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Ağrı yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

İstanbul Sabiha Gökçen - Ağrı uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

505 TL

Aktarmasız havayolu

2

Uçuş / hafta

4

Ortalama uçuş süresi, toplam 1171 kilometre uçuş mesafesi

1sa 50dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Ağrı

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Ağrı şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Ağrı.
İstanbul Sabiha Gökçen - Ağrı uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 505 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
İstanbul Sabiha Gökçen - Ağrı uçuşu ortalama 1sa 50dk sürmektedir.
Aktarmasız İstanbul Sabiha Gökçen - Ağrı uçuşu yapan 2 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Eylül itibarıyla haftalık 4 İstanbul Sabiha Gökçen - Ağrı uçuşu bulunmaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Ağrı’ya uçuşlar

İstanbul- Ağrı arasında uçan havayolu şirketleri

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ağrı Ahmed-i HaniHavalimanı arasında haftanın Salı, Cumartesi ve Pazar dışında kalan günlerinde, günlük bir frekans direkt uçuş mevcuttur. Direkt uçuşlar Anadolu Jet tarafından düzenlenmektedir. İki kent arasında Anadolu Jet Ankara aktarmalı uçuşlar da gerçekleştirmektedir.

Terminal bilgileri:

İstanbul’un Anadolu yakasında, Pendik ilçe sınırlarında bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Kadıköy’e 35km, Taksim’e 40km uzaklıktadır. İzmit, Kocaeli, Bursa gibi sanayi kentlerine kolaylıkla erişilebilir uzaklıkta bulunan havalimanı Türkiye’nin ikinci en yoğun havalimanıdır. Sabiha Gökçen’den Kozyatağı, Kadıköy, Levent, Bostancı gibi İstanbul’un merkezi noktalarına düzenli hareket eden belediye otobüsleri mevcuttur. Havalimanından Taksim, Kadıköy, Kozyatağı ve İzmit yönüne düzenli ulaşım hizmeti sunulmaktadır. İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy’den başlayan ve günümüz itibariyle Yakacık’a kadar ulaşan metro hattı çalışmalarının yakın zamanda bitmesi planlanmaktadır. Havalimanında hizmete girecek metro istasyonuyla havalimanı ve merkezi noktalar arasında ulaşım daha da hız kazanacaktır. Havalimanında dünya markalarına ait moda-aksesuar ürünlerinin satışlarının yapıldığı mağazalar bulunmaktadır. Bulgari, Calvin Klein, Armani, Gucci, Longines, Zegna, Fossil, Prada havalimanında mağazaları bulunan dünya markalarından yalnızca birkaçıdır. Havalimanında çok sayıda yeme-içme mekanı bulunmaktadır. Mado, Kahve Dünyası, Center Point, Mc Donalds, Burger King, İstanbul Cafe, Trattoria Milano, Usta Dönerci, Heroes Sports Bar havalimanında bulunan keyifle vakit geçirebileceğiniz yeme-içme alanlarından birkaçıdır.

Ağrı kent merkezine 9 km uzaklıkta bulunan Ahmet-i Hani Havalimanı yalnızca iç hat uçuşları için kullanılmaktadır. Ağrı Havaalanı’nda gelen ve giden yolcular için tek bir terminal bulunmaktadır. Havalimanı ve kent merkezi arasında ulaşım Ağrı Belediyesi ve Havaş tarafından sağlanmaktadır. Yolcu taşıma otobüsleri uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenmektedir. Havalimanı çıkışında bulunan ulaşım merkezinden Ağrı’nın ilçelerine düzenli taşıma hizmeti verilmektedir. Küçük bir havalimanı olan Ahmet-i Hani’de sağlık birimi ve bebek bakım odası bulunmaktadır.

İstanbul- Ağrı uçuşunuzu gerçekleştirmek için, üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi fotoğraflı resmi kimliklerden birinin yanınızda olması gerekmektedir. İstanbul- Ağrı uçuşunuzu gerçekleştirmek için uçak saatinden 1,5 saat öncesinden havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız gerekmektedir.

Pratik bilgiler

İstanbul ve Ağrı arasında saat farkı bulunmamaktadır. Ağrı ilinde karasal iklim hüküm sürmektedir. Kış aylarını çok soğuk ve bol kar yağışıyla geçiren kent, bahar aylarında bolca yağmur alır ve yaz aylarını oldukça sıcak geçirir. Ağrı Türkiye’nin en soğuk illerinden biri olması sebebiyle, kış aylarında yapacağınız yolculuklar için iklim koşullarına uygun kıyafetleri yanınızda bulundurunuz. İstanbul ve Ağrı hayat pahalılığı açısından karşılaştırıldığında İstanbul tüm harcama kalemlerinde daha pahalı bir şehirdir. İstanbul’da pahalı olmayan bir restoranda 18 TL ödeyerek ulaştığınız bir menü için Ağrı’da 10 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Ağrı Ahmet-i Hani Havaalanından kentin merkezi bir noktasına taksiyle ulaşmak için ödeyeceğiniz rakam 20 TL civarında olacaktır.

Yukarıdaki bilgiler bu içeriğin yazıldığı tarih olan Kasım 2016 tarihi itibariyle doğrudur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.