Harita

Mardin İzmir Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İzmir yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Mardin - İzmir uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

351 TL

Aktarmasız havayolu

1

Uçuş / hafta

4

Ortalama uçuş süresi, toplam 1191 kilometre uçuş mesafesi

2sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

İzmir

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İzmir şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: İzmir.
Mardin - İzmir uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 351 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Mardin - İzmir uçuşu ortalama 2sa 0dk sürmektedir.
Aktarmasız Mardin - İzmir uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ekim itibarıyla haftalık 4 Mardin - İzmir uçuşu bulunmaktadır.

MARDİN’DEN İZMİR’E UÇUŞLAR

Aşağıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Haziran 2015) geçerli olan bilgilerdir.

MARDİN’DEN İZMİR’E UÇAN HAVAYOLLARI

Mardin Havalimanı’ndan İzmir’e yalnızca Pegasus Havayolları direkt seferler düzenlemektedir. Pegasus Havayolları Pazartes, Çarşamba, Perşembe ve Cuma olmak üzere Mardin’den İzmir’e haftada dört gün ve 1’er frekans uçmaktadır. Pegasus Havayolları’nın ayrıca her gün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı Mardin-İzmir uçuşları bulunmaktadır.

Mardin’den İzmir’e iki havayolu daha aktarmalı uçuşlar gerçekleştirmektedir: Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları. Anadolu Jet, Mardin’den Ankara Esenboğa Havalimanı aktarmalı olarak İzmir’e uçarken, Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk Havalimanı’nda aktarma yapmaktadır.

TERMİNAL BİLGİLERİ

Mardin şehir merkezine 20 km uzaklıkta konumlanmış olan Mardin Havalimanı’na şehir merkezinden minibüs ve taksiyle ulaşım sağlanmaktadır. Mardin-Kızıltepe minibüsleri, havalimanı giriş kapısında yolcuları bırakmaktadır. Şehir merkezinden havalimanına taksi ile gelmek için ise ortalama 45 TL ödenmektedir.

Mardin Havalimanı’nda İzmir uçuşlarının düzenlendiği İç Hatlar Terminali oldukça küçüktür. Dolayısıyla terminaldeki yeme içme imkanları kısıtlıdır. Terminalde hizmet veren bir tatlıcı (Aziz Usta) ve bir de kafe (Bilen Cafe) hizmet vermektedir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine ulaşım bağlantıları oldukça gelişmiştir. Şehir merkezine belediye otobüslerinin yanı sıra metro, Havaş servisleri ve taksi ile ulaşım sağlanmaktadır. 24 saat boyunca belirli aralıklarla hareket eden belediye otobüsleri, havalimanına gelen yolcuları Mavişehir’e (200), Alsancak’a (202) ve Bornova’ya (204) ekonomik bir şekilde taşımaktadır. Havalimanından kalkan Havaş servisleri ise şehir merkezinde Mavişehir ve Alsancak’a gitmektedir ve ücreti 10 TL’dir. Havalimanından geçen banliyö metro hattı ile de Şirinyer, Alsancak, Mavişehir ve Aliğa gibi kentin farklı bölgelerine gidilebilmektedir. Havaş, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Çeşme ve Kuşadası gibi tatil merkezleri ile Aydın’a gitmek isteyen yolcular için de servis düzenlemektedir. Havalimanında ayrıca 24 saat boyunca taksi hizmeti bulunmaktadır.

PRATİK BİLGİLER

İzmir’e uçacak yolcuların, uçuşlarından en az bir saat önce Mardin Havalimanı’na gelmeleri gerekmektedir. Yolcuların check-in işlemleri sırasında ve uçuğa biniş öncesinde ibraz etmek üzere yanlarında ehliyet veya nüfus cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik kartını ya da pasaport veya evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini bulundurmaları ve ibraz etmeleri zorunludur.

İZMİR’DE SİZİ NE BEKLİYOR?

Büyük bir şehir olan İzmir, Mardin’e kıyasla daha pahalı bir şehirdir. Yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği İzmir’de ortalama sıcaklıklar yaz aylarında Mardin ile benzer seviyelerdeyken, kış aylarında ise 5-6 C° daha yüksektir. İzmir’de yaz aylarında sıcaklıklar 30 C° civarlarındadır ve nem oranı yüksektir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.