Harita

Manchester Bodrum Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Bodrum yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Manchester - Bodrum uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

981 TL

Aktarmasız havayolu

3

Ortalama uçuş süresi, toplam 2916 kilometre uçuş mesafesi

4sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Bodrum

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Bodrum şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Bodrum.
Manchester - Bodrum uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 981 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Manchester - Bodrum uçuşu ortalama 4sa 0dk sürmektedir.
Aktarmasız Manchester - Bodrum uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.

Manchester - Bodrum arasında uçan havayolu şirketleri

Manchester ve Bodrum Uluslararası Havalimanı arasında günümüz itibariyle Thomas Cook, Thomson Airways, Jet2 Havayollarının direkt uçuşları mevcuttur. British Airways, THY, Lufthansa, Air France bu yönde aktarmalı uçan firmalar arasındadır.

Terminal bilgileri

Üç terminalden oluşan Manchester Uluslararası Havalimanı kent merkezinin 14 Km dışında bulunmaktadır. Havalimanının bir çok noktasından ilk 60 dakika için kablosuz internet bağlantısı ücretsizdir. Daha uzun bağlantı için ücret ödemeniz gerekecektir. Havalimanında döviz bürosu ve nakit ihtiyaçlarınız için ATM cihazları mevcuttur. National Express otobüs servisi havalimanını yolcularını kent merkezine veya Birmingham, Liverpol, London, Edinburg ve Galsgow gibi şehirle ulaştırmanın en pratik ve hızlı yoludur. Havalimanında bulunan tren istasyonundan her 10 dakikada bir hareket eden trenle kent merkezine ulaşmak yalnızca 20 dakikanızı alacaktır. Havalimanında yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ve sayıda mağaza, yeme-içme mekanı ve free shop alanı mevcuttur. 1 numaralı terminal mağaza ve yeme-içme mekanları arasında dünyaca ünlü markalar  bulunmakta. The Body Shop, Boss, Dune, Temptation, Victoria’s Secret bu terminalde bulunan mağazalardan bir kaçıdır. Cafe Balzar, Giraffe, Joe’s Kitchen, Starbucks ve Soho Coffee yeme-içme mekanları arasındadır. 2 ve 3 numaralı terminallerde yukarıda adı geçen mekanların dışında Accessorize, Swatch, Pandora, Next gibi ünlü markalar, Burger King, Cafe Nero gibi yakından tanıdığımız yeme-içme alanları bulunmakta.

Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir hava trafiğine sahip olan Bodrum-Milas Havaalanı Bodrum merkezinin 40 Km dışında bulunmaktadır. Havaalanında İç ve Dış Hatlar Terminalleri ayrı binalarda bulunmaktadır. Bodrum Milas Havaalanı Dış Hatlar Gelen Yolcular Terminalinde, VIP bölümü, sağlık ofisi, danışma ofisi,  restoran, cefa-bar, üç adet ATM cihazı, hediyelik eşya mağazası hizmet sunmaktadır. Bodrum Milas Havaalanında terminalin her noktasından kablosuz internet bağlantısı sağlanmaktadır. Bodrum ve çevresini dolaşmak için araba kiralamak ekonomik ve pratik bir yöntemdir. Havalimanında araba kiralama şirketlerine ait özel bir bölüm bulunmaktadır. Kent merkezine ulaşım için otobüs, minibüs ve ticari taksileri kullanmak diğer ulaşım alternatifleri arasındadır.

Manchester- Bodrum uçuşunuzu gerçekleştirmek için pasaportunuzla birlikte kalkış saatinden en az iki saat önce havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi  tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Pratik bilgiler

Manchester ve Bodrum arasında 2 saat fark bulunmaktadır. Yoğun yağış alan Manchester’de sıcak ve ılıman iklim yapısı hakimdir. Yıllık ortalama sıcaklık 10,5 derece civarındadır. 17.8 dereceyle Temmuz en sıcak aydır. En soğuk ay olan Ocak ayı ortalaması ise 4.3 derece civarındadır. Bodrum’da Ege ve Akdeniz İklimi bir arada görülmektedir. Beldenin yıllık ortalama sıcaklığı 18.9 derecedir. 28 dereceyle Temmuz en sıcak, 11.1 dereceyle Ocak ayı en soğuk aydır.  Manchester ve Bodrum hayat pahalılığı açısından karşılaştırıldığında, Manchester’ın Bodrum’a nazaran daha pahalı bir kent olduğunu söyleyebiliriz. Manchester’da pahalı olmayan bir restoranda bir kişilik yemek için 43 TL ödeyerek yiyebileceğiniz bir öğün yemek için  Bodrum’da 14 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Bodrum Milas Havaalanından Bodrum’un merkezine taksiyle ulaşmak için 150 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Ağustos 2016 tarihi itibariyle doğrudur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.