Harita

Kars İzmir Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İzmir yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Kars - İzmir uçuş bilgileri

Aktarmasız havayolu

1

Uçuş / hafta

3

Ortalama uçuş süresi, toplam 1391 kilometre uçuş mesafesi

2sa 25dk

Geçen ayın en popüler havayolu

SunExpress

İzmir

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İzmir şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: İzmir.
Kars - İzmir uçuşu ortalama 2sa 25dk sürmektedir.
Aktarmasız Kars - İzmir uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.
Şubat itibarıyla haftalık 3 Kars - İzmir uçuşu bulunmaktadır.

Kars İzmir uçak bileti

Türkiye`nin çok yoğun kullanılan rotalarından biri olmasa da direkt seyahat etme şansınızın bulunduğu rotalardan biri olan bu rotada, haftanın iki günü Kars İzmir uçak bileti bulmanız mümkün. SunExpress Havayolu, haftada iki gün olmak üzere Kars Harakani Havalimanı`ndan İzmir Adnan Menderes Havaalanı`na aktarmasız sefer düzenlemektedir. Türk Hava Yolları ise aynı rotada İstanbul aktarmalı olarak uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Kalkış noktanız olan Kars Havaalanı, Mart 2015 tarihinde Kars Harakani Havalimanı olarak isim değiştirmiştir. Kars şehir merkezine yaklaşık 6 km. mesafede bulunmakta ve havaalanından İç hat seferleri ile birlikte tarifesiz dış hat uçuşları da yapılmaktadır  ancak havaalanında dış hatlar terminali bulunmaması nedeniyle  yurt dışına seyahat edecek yolcuların uçuş öncesi işlemlerinin yapılabilmesi için,  İç Hatlar Terminalinde pasaport ve gümrük işlemlerinin yapılabileceği banko ve kontuarlarlar  oluşturulmuştur. Kars ve ilçelerinin yanısıra Ağrı, Ardahan, Artvin civarına da havayolu ulaşımı sağlayan havaalanında,  VIP ve CIP salonları da bulunmaktadır. Ayrıca yiyecek, içecek, küçük alış verişler, gazete-dergi gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz iki adet büfe ve uçuş saatinizi beklerken zaman geçirebileceğiniz bir kafe bulunmakta. Kars Harakani Havalimanı yolcularına; ambulans ile birlikte üç kişiden oluşan bir sağlık ekibi, ücretli otoparkı ve araç kiralama ofisleriyle ihtiyaç duyulabilecek bir çok hizmeti sunmaktadır. Şehir merkezinden havaalanına ulaşım, belediye otobüsleri veya uçuş saatlerine göre hareket saatlerini belirleyen özel bir turizm şirketinin servisleriyle gerçekleşmekte. Faikbey Caddesi`nden binebileceğiniz bu servislere, Ardahan`dan havaalanına gelecek yolcular da Kongre Caddesinden binebilmektedir. Servisler uçuş saatlerinden 2 saat önce kalkmaktadırlar. 

Kars yolculuğunuzun varış noktası olan İzmir Adnan Menderes Havaalanı, İzmir şehir merkezine yaklaşık 20 km mesafede,  Gaziemir ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Oldukça yoğun uçuş trafiğine sahip olan havaalanında, Kars uçuşlarının da karşılandığı İç hatlar terminalinde  VIP ve CIP salonu, kafe, restoran, hediyelik eşya ve farklı ürünlerin satıldığı mağazalar, banka ve ATM`ler, araç kiralama ofisleri bulunmakta. Ayrıca yüksek kapasiteye sahip otoparkı, araç sahiplerini oldukça rahatlatmakta. Havaalanından şehir merkezine ulaşım Havaş Havaalanı servisleri ile  Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi bir çok noktaya,  200 numaralı belediye otobüsleri  ile Mavişehir'e, 202 numaralı otobüslerle  Alsancak civarına, 204 numaralı otobüsle de Bornova ve çevresine ulaşmanız mümkün. En hızlı ve pratik alternatif olan banliyö trenine terminalin çıkışında, yakın mesafedeki peronlardan binebilirsiniz.

Kış turizmi ile tanınan Kars`tan, bir yaz şehri olan İzmir`e geldiğinizde ilk hissedeceğiniz farklılık elbetteki iklim olacaktır ve özellikle yaz mevsimi ise kelimenin tam anlamıyla kemiklerinize kadar ısınabileceksiniz. Kordonuyla, deniziyle ve tüm güzellikleriyle hayran olunası bir şehir olan İzmir, Kars şehrine oranla biraz daha pahalı denebilir. Konaklama, yeme içme, alış veriş ve eğlence hayatı ile ilgili sınırsız alternatifler sunan İzmir`de farklı kategori ve fiyat aralığında seçenekler bulmak mümkün.

Verilen bilgiler Temmuz  2015 tarihinde güncellenmiştir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.