Harita

Kahramanmaraş İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İstanbul yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Kahramanmaraş - İstanbul Sabiha Gökçen uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

326 TL

Aktarmasız havayolu

1

Uçuş / hafta

5

Ortalama uçuş süresi, toplam 757 kilometre uçuş mesafesi

1sa 30dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

İstanbul Sabiha Gökçen

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen.
Kahramanmaraş - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 326 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Kahramanmaraş - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.
Aktarmasız Kahramanmaraş - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.
Aralık itibarıyla haftalık 5 Kahramanmaraş - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu bulunmaktadır.

Kahramanmaraş’tan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na Uçan Havayolları

Kahramanmaraş’tan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na yalnızca Pegasus Havayolları direkt uçuşlar düzenlemektedir. Pegasus Havayolları bu hatta Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın dört günü birer frekans uçmaktadır.

Kahramanmaraş İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti satın almak isteyenler için alternatif olarak ayrıca Anadolu Jet’in Ankara bağlantılı seferleri mevcuttur.

Terminal Bilgileri - Gidiş

Kahramanmaraş Havalimanı’na kent merkezinden ulaşım belediye otobüsleri ve ticari taksilerle sağlanmaktadır. Belediye otobüsleri, uçak saatlerine bağlı olarak belediyenin önünden hareket etmektedir ve ücreti 5 TL’dir. Tam kalkış saatlerini öğrenmek için belediyenin aranması tavsiye edilmektedir. Kahramanmaraş’ın merkezinden havalimanına ticari taksilerle ulaşım ücreti ise ortalama 35 TL’dir. Havalimanına ayrıca şehir merkezinden kalkan dolmuşlarla da gidilmektedir ancak dolmuşlar yolcuları terminal binasına yaklaşık 500 metre mesafedeki havalimanı kavşağında indirmektedir.

Kahramanmaraş Havalimanı’nda terminal binası oldukça küçüktür. Terminalde, poğaça ve tatlı gibi atıştırmalık yiyeceklerin ve içeceklerin satıldığı bir adet büfe ile bir banka ATM’si hizmet vermektedir.

Terminal Bilgileri – Varış

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, kentin Anadolu yakasında yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşımın en pratik yolu Havataş servislerini kullanmaktır. Havataş, gün boyunca Anadolu yakasında Kadıköy’e, Avrupa yakasında ise Taksim’e servisler düzenlemektedir. Kadıköy servislerinin ücreti Kadıköy için 10 TL’dir ve servis Yenisahra’da da durmaktadır. Taksim servislerinin ücreti ise 15 TL’dir. Taksim servisinin güzergahı üzerindeki diğer yolcu indirme noktaları Kavacık, 1.Levent ve Zincirlikuyu metrobüs durağıdır. Belediye otobüsleri, havalimanı ile şehir merkezi arasında ekonomik bir ulaşım sağlamaktadır. Havalimanından E-10 ve E-11 numaralı otobüslerle Kadıköy’e, E-9 numaralı otobüsle Bostancı’ya ve E-3 numaralı otobüsle Avrupa yakasında 4. Levent’e gidilebilmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kadıköy’e taksi ücreti yaklaşık 80 TL, Taksim’e ise yaklaşık 100 TL tutmaktadır ancak trafiğin yoğunluğuna bağlı olarak bu tutarlar artış gösterebilmektedir.

Pratik Bilgiler

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçacak yolcuların, uçuşlarından en az bir saat öne Kahramanmaraş Havalimanı’na gelmiş olmaları tavsiye edilmektedir. Yolcuların, tüm iç hat uçuşlarında olduğu gibi yanlarında nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini bulundurmaları ve gerek check-in işlemleri gerekse uçağa biniş esnasında görevlilere ibraz etmeleri gerekmektedir.

İstanbul’da Sizi Ne Bekliyor?

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da yaşam maliyetleri Kahramanmaraş’a göre daha yüksektir. Kentte hem Karadeniz hem de Akdeniz ikliminin etkileri görülmektedir. Yaz aylarında, gün içindeki en yüksek sıcaklıklar ortalama 29 C° civarında seyretmektedir. Kış aylarında kentin havası ılıman olmakla birlikte kar yağışı görülmektedir.

NOT: Yukarıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Ağustos 2016) geçerli olan bilgilerdir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.