Harita

İstanbul Bodrum Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Bodrum yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

İstanbul - Bodrum uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

143 TL

Aktarmasız havayolu

6

Uçuş / hafta

66

Ortalama uçuş süresi, toplam 427 kilometre uçuş mesafesi

1sa 10dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

Bodrum

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Bodrum şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Bodrum.
İstanbul - Bodrum uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 143 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
İstanbul - Bodrum uçuşu ortalama 1sa 10dk sürmektedir.
Aktarmasız İstanbul - Bodrum uçuşu yapan 6 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Eylül itibarıyla haftalık 66 İstanbul - Bodrum uçuşu bulunmaktadır.

İstanbul Bodrum Uçak Bileti

 

İstanbul Bodrum Seferleri Olan Havayolları

İstanbul`dan Bodrum`a yolculuk genellikle tatile, güneşe, denize yolculuktur ve Bodrum`da yazlar çok uzun olduğu için İstanbul Bodrum rotası neredeyse yıl boyunca popüler bir uçuş rotasıdır.İstanbul`dan Bodrum yönüne özellikle Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında yoğun olarak gerçekleşen uçuşlar Atlasglobal, Borajet, Onur Air, Pegasus Airlines, Türk Hava Yolları tarafından yapılmaktadır. Pegasus Airlines ve Türk Hava Yolları yıl boyunca İstanbul`dan Bodrum`a her gün sefer düzenlerken Atlasglobal ve Borajet uzun yaz sezonu boyunca uçuş yapmaktadır.

 

İstanbul Şehrinden Uçuşlar

İstanbul`dan Bodrum yönündeki uçuşlar Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havalimanı ve Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havaalanı`ndan yapılmaktadır. Son derece modern, büyük ve gelişmiş olan bu iki uluslararası havaalanı, yolcuların; havaalanına ulaşımı, havaalanındaki kontroller ve Check in işlemleri gibi uçuş hazırlıkları ve uçuş saatini bekleme sürecinde olabilecek en iyi hizmeti almaktadır. Her iki havaalanına da Taksi, metro, belediye otobüsleri ve Havataş Havaalanı servisleri ile şehrin merkezi noktalarından son derece kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün. Taksi için Avrupa yakasında merkezden Atatürk Havaalanı`na yaklaşık 60-70 TL. civarı bir ücret ödemeniz gerekirken, Sabiha Gökçen Havaalanı`na Anadolu yakasından gidecekseniz 70, Avrupa yakasından gidecekseniz 100TL. civarında ödeme yapmanız gerekebilir. Havataş servisleri için ise 9 ile 14 TL. arasında değişen ücretler söz konusu. Binlerce araba kapasitesine sahip, açık ve kapalı son derece güvenli otoparklar mevcut.İki Havaalanında da uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce bulunmanız önerilmektedir. Kimliğiniz yanınızda olmak üzere Check in işlemlerinizi bitirip uçak saatinizi beklemeye geçtiğinizde iki havaalanı da size vakit geçirmek için sayısız alternatif sunmakta. Yerli ve uluslararası cafe zincir ve restoranları, birçok farklı ürün çeşitleriyle elektronik`ten giysi veya hediyelik eşyaya mağazalar, CIP ve VIP Salonları, her konuda yardım alabileceğiniz danışma büroları, ibadet yerleri ve daha birçok hizmetleri ile yolculardan tam puan almaktadırlar.

 

Bodrum Şehrine Varış

Bodrum Havaalanı ise Milas ilçesi sınırları içerisinde bulunduğu için Milas Bodrum Havaalanı olarak isimlendirilmiştir. Çevrede bulunan bir çok tatil merkezine yakınlığı ile bölgenin turizminde hayati önem taşımaktadır. Bodrum'a yaklaşık 30km, Milas'a 12 km, Muğla'ya yaklaşık 75 km ve Didim'e aşağı yukarı 80km mesafede bulunmaktadır. İç Hatlar Terminalinde; VIP salonu, sağlık merkezi, danışma merkezi, cafe-bar, kafeterya, otomatik para çekme makineleri, gazete ve dergi bayileri ve araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. Havaalanından sizi bekleyen otel veya tatil köyü, ya da herhangi bir destinasyona gitmek için kullanabileceğiniz bir çok ulaşım alternatifleri mevcut. Bodrum şehir merkezine giden belediye otobüsleri terminal çıkışından kalkmakta, bazı havayollarının kendi yolcularına özel servislerinin yanısıra, HAVAŞ inen tüm uçaklar için servis düzenlenmekte ve 10 TL. ücreti olan bu servisler şehir merkezine giderken; Güvercinlik, Torba Yolu, Samara Yolu gibi bir çok noktaya uğramaktadırlar. Taksi ve araç kiralama alternatiflerini de hatırlatalım.

 

Bodrum Hakkında Bilgiler

İstanbul gibi dev bir şehirden sonra tüm çevresi, denizi, kumu, güneşi ve huzuru ile sarmalayan Bodrum, İstanbul`un kışı yaşadığı bir dönemde bile ılık havasıyla karşılar sizi. Bir turizm cenneti olmasına rağmen belli noktalarda fiyatlarıyla İstanbul`dan daha ucuz olan Bodrum, ulaşım ve eğlence konusunda oldukça yüksek fiyatlara sahip.

Verilen bilgiler haziran 2015 tarihinde alınmıştır.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.