Harita

Elazığ İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İstanbul yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Elazığ - İstanbul uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

262 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

39

Ortalama uçuş süresi, toplam 911 kilometre uçuş mesafesi

1sa 40dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen.
Elazığ - İstanbul uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 262 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Elazığ - İstanbul uçuşu ortalama 1sa 40dk sürmektedir.
Aktarmasız Elazığ - İstanbul uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Aralık itibarıyla haftalık 39 Elazığ - İstanbul uçuşu bulunmaktadır.

Elazığ’dan İstanbul’a uçuşlar

Aşağıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Haziran 2015 tarihinde doğrudur.

Elazığ İstanbul arasında uçan havayolu şirketleri

Elazığ- İstanbul arasında dört havayolu şirketi hizmet vermektedir. Bu şirketler; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Havayolları ve Pegasus Hava Yolları’dır.

Belirtilen havayolu şirketleri arasında, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air ve Pegasus Havayollarının İstanbul’da bulunan iki havaalanına direkt uçuşu bulunmaktadır. Elazığ’dan İstanbul’a yapılan uçuşlarda; Türk Hava Yolları, Onur Air İstanbul Atatürk Havaalanına, Anadolu Jet ve Pegasus Havayolları ise İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına direkt uçuşlar düzenlenmektedir. Ayrıca, Elazığ- İstanbul arasında Pegasus Hava Yollarının İzmir, Antalya, Türk Hava Yollarının Ankara üzerinden gerçekleştirdiği aktarmalı seferleri de mevcuttur. Elazığ İstanbul arasında direkt uçuşlar her gün gerçekleştirilmektedir.

Terminal bilgileri:

Elazığ Havaalanı’nda gelen ve giden yolcular için tek bir terminal bulunmaktadır. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air ve Pegasus Havayolları uçuşları için aynı terminali kullanmaktadır. Elazığ Havaalanı, İç Hatlar Gelen-Giden Yolcular terminalinde 1 adet kafeterya, 1 adet araç kiralama şirketi ofisi, 1 adet sağlık ünitesi hizmet vermektedir

İstanbul Atatürk Havaalanı Gelen Yolcular terminalinde bulunan restoran ve kafe tarzı mekânlarda, fast food zincirlerinden, a la carte menüler sunan restoranlara, lezzetli kahve ve unlu mamuller sunan zengin yeme-içme mekânlarında vakit geçirmeniz mümkün. Sabiha Gökçen Havaalanı Gelen Yolcular terminalinde her damak zevki için birbirinden farklı restoran, kafe ve kafe-barlar hizmet sunmaktadır. Lokal lezzetlerin yanı sıra, uluslararası gıda zincirlerine ait kafelerde aradığınız her türlü yiyecek ve içeceğe ulaşabilirsiniz. Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında bulunan Duty Free alanlarında cilt bakımı, parfüm, çikolata, alkollü-alkolsüz içecekler, tütün ürünleri, kahve çeşitleri ve dünya çapında ünlü markaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan havaalanlarında İç Hatlar Terminalinde bulunan lounge’larda ücretsiz olarak kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Terminal içinde bulunan diğer bölümlerde ise internet hizmeti ücretli olarak sunulmaktadır.

Elazığ- İstanbul uçuşunuzu gerçekleştirmek için, üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resimli, resmi kimliklerden birinin yanınızda olması gerekmektedir. Elazığ- İstanbul uçuşunuzu gerçekleştirmek için en az bir saat öncesinden havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız gerekmektedir.

Pratik bilgiler

Elazığ- İstanbul arasında saat farkı bulunmamaktadır. Ilıman iklimin hüküm sürdüğü İstanbul’da yaz ayları sıcak ve nemli kış ayları ise soğuk geçmektedir. En soğuk aylar olan Ocak ve Şubat ayında ısı ortalama 5 derece civarındadır. En sıcak aylar olan Temmuz, Ağustos aylarında sıcaklık ortalamada 23-25 derece civarındadır. Elazığ- İstanbul’la karşılaştırıldığında İstanbul gıda, kira, ulaşım gibi harcama kalemlerinde oldukça pahalı bir şehirdir. İstanbul’da ise bu rakam 20-50 TL arasında değişecektir. Atatürk Havaalanından, İstanbul’un üç merkezi noktası Taksim’e 50 TL, Kadıköy’e 79 TL, Bakırköy’e’ 15 TL taksi ücreti ödemeniz gerekecektir. Sabiha Gökçen Havaalanından Taksim 93 TL Kadıköy 66 TL ve Bakırköy’e 134 TL taksi ücreti ödemeniz gerekecektir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.