Harita

Elazığ Antalya Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Elazığ - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

513 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 771 kilometre uçuş mesafesi

3sa 15dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
Elazığ - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 513 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Elazığ - Antalya uçuşu ortalama 3sa 15dk sürmektedir.
Aktarmasız Elazığ - Antalya uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

Elazığ – Antalya uçak bileti

Elazığ`dan Antalya`ya uçan havayolları

Elazığ`dan Antalya`ya, Türk Hava Yolları ve Pegasus`un aktarmalı seferleriyle uçmak mümkün. Pegasus İstanbul bağlantılı olarak, Türk Hava Yolları ise İstanbul veya Ankara aktarmalı olarak uçmaktadır.

Terminal bilgileri – Kalkış

Elazığ Havaalanı küçük bir terminale sahip olmakla birlikte, vakit geçirebileceğiniz kafe ve restoran barındırmaktadır. Ayrıca alışveriş yapabileceğiniz hediyelik eşya reyonu ve gazete dergi alabileceğiniz büfeler hizmet vermektedir.

Şehir merkezine yaklaşık 12 km mesafede bulunan havaalanına ulaşım kolay ve ekonomik. Birçok şehirde havaalanı ulaşımı hizmeti veren HAVAŞ, Elazığ`da da büyük kolaylık sağlamakta. Hergün düzenli seferlerle Abdullahpaşa ve Öğretmen evi`nden hareket eden HAVAŞ otobüsleri, yaklaşık yarım saatte havaalanına varmaktadır. Servis ücreti ise 6 TL. Şehrin herhangi bir bölgesinden taksi ile ortalama 40 TL ödeyerek, havaalanına ulaşabilirsiniz.

Terminal bilgileri – Varış

Antalya Havalimanı`nda, özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir terminal karşılamakta sizi. Bagaj teslim bölümüne geldiğinizde, elektronik panolardan bagajınızı hangi konveyörden alacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca bagaj arabalarından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Antalya şehir merkezi veya çevre yerleşim alanlarına ulaşım konusunda danışmadan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ulaşımınızı kendi kullandığınız bir araçla sağlamanız durumunda, şehir merkezine gitmek için D400 kara yolundan, 20 dakikada gitmeniz mümkün. Toplu taşıma ise tercihiniz, HAVAŞ otobüsleri, inen uçaklar için düzenledikleri seferlerle, yaklaşık 45 dakikada şehir merkezine ulaşmaktadır. HAVAŞ bilet ücreti 10 TL. Ayrıca 600 numaralı belediye otobüsleri de Havaalanı - Otogar arasında düzenli seferler yapmaktadır.

Terminalde birçok araç kiralama şirketlerinin ofisleri de hizmet vermektedir. Ulaşımınıza oldukça pratik ve uzun vadeli çözüm olan bu alternatif için araç kiralama sayfamızı ziyaret edin.

Pratik bilgiler

Bazı aktarmalı uçuşlarda, bağlantı uçuşunuz için de Check –in yaptırmanız gerekebilir. Havayolunuzdan ayrıntılı bilgi almanızı öneririz. Check-in işlemlerinize yeterli zamanı ayırabilmeniz için havaalanına uçuş saatinizden bir saat önce gitmeniz önerilmektedir. Yanınıza uçak biletiniz ile birlikte, resimli bir kimlik belgesi ( nüfus cüzdanı, evlilik cüzdanı, ehliyet vs.) almayı unutmayın.

Antalya`da sizi ne bekliyor?

Hangi mevsimde seyahat ederseniz edin, Antalya`da sizi sıcak bir hava karşılamakta. Şehirde, özellikle yoğun dönem olan Temmuz, Ağustos aylarında, sıcaklık 40 dereceyi bulmakta. Yüksek nem oranı ile etkisi daha da artan hava sıcaklıkları, Eylül sonuna doğru düşüş göstermektedir. Turistlerin Eylül ayında bölgeden ayrılmaya başlamasıyla, Antalya`nın daha hesaplı ve daha sakin tatil dönemi başlar aslında.

Antalya, Elazığ`dan daha pahalı bir şehir. Özellikle yaz aylarında artan ulaşım, konaklama, restoran ve eğlence giderleri, Elazığ`la büyük farklılık göstermektedir. Yiyeceğiniz bir akşam yemeği, tercih edeceğiniz restoran sınıfına göre 20 ile 40 TL arasında değişmektedir. Kış aylarında ortalama 70-80 TL olan gecelik konaklama fiyatları, yaz döneminde 100 TL`den başlamaktadır.

Antalya ve çevresi birçok festivale de ev sahipliği yapmakta. Yaz aylarında, dünyanın farklı ülkelerinden sanatçıların eserlerinin sergilendiği Kum Festivali, Eylül ayında Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali, Ekim ayında Altın Portakal Film Festivali bunlardan bazıları.

Verilen bilgiler Kasım 2016 tarihlidir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.