Harita

Elazığ İzmir Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İzmir yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Elazığ - İzmir uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

455 TL

Aktarmasız havayolu

1

Uçuş / hafta

5

Ortalama uçuş süresi, toplam 1058 kilometre uçuş mesafesi

1sa 45dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

İzmir

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İzmir şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: İzmir.
Elazığ - İzmir uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 455 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Elazığ - İzmir uçuşu ortalama 1sa 45dk sürmektedir.
Aktarmasız Elazığ - İzmir uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.
Aralık itibarıyla haftalık 5 Elazığ - İzmir uçuşu bulunmaktadır.

Elazığ - İzmir uçak bileti

Elazığ`dan İzmir`e direkt ve aktarmalı seferlerle, haftanın yedi günü uçuş bulmak mümkün. Direkt seferler, Pegasus Airlines`ın Salı, Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri, tek frekans olarak gerçekleştirdiği uçuşlardır. Aktarmalı uçuşlar için Elazığ - İzmir uçak bileti sağlayan seçenekler ise Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines tarafından, İstanbul bağlantılı olarak gerçekleştirilen seferlerdir.

Uçuşunuzun çıkış noktası Elazığ Havaalanı, varış noktası ise İzmir Adnan Menderes Havaalanı. Elazığ Havaalanı, yurt içi ve yurt dışı uçuşlara cevap veren tek terminale sahip, küçük bir havaalanı. Terminalde yararlanabileceğiniz bebek bakım odası, mescit, alış veriş noktaları, kafe ve restoran bulunmakta. Havaalanı, şehir merkezine yaklaşık 12 km mesafede, ulaşımın oldukça kolay olduğu bir konumda yer almaktadır. Şehrin herhangi bir bölgesinden taksi ile ulaşım kısa bir sürede mümkün. Şehir içinden otobüsle yarım saatte ulaşabileceğiniz gibi araç kiralayarak konforlu bir ulaşım da sağlanabilir.

İzmir`de varış noktanız olan Adnan Menderes Havaalanı, büyük bir şehrin hava trafiğine cevap verecek kapasiteye sahip, geniş kapsamlı hizmetleriyle, donanımlı bir havaalanı. İzmir`in Gaziemir ilçesinde, şehir merkezine yaklaşık 20 km. uzaklıkta yer alan havaalanı İç ve Dış Hatlar terminalleriyle hizmet vermektedir. İniş yapacağınız İç Hatlar Terminalinde yolculuk sonrası dinlenebileceğiniz kafe ve restoranlar, nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ATM`ler, bankalar, ulaşım sorununuza çözüm olabilecek araç kiralama noktaları, eczane, küçük alışverişleriniz için alternatifler bulunmaktadır. Havaalanından gitmek istediğiniz bölgeye, terminal çıkışında kolaylıkla bulabileceğiniz taksiler ulaşım sağlamakta. HAVAŞ Servisleri en yoğun kullanılan ulaşım alternatifi ve İzmir şehir merkezi dışında yakın çevrede bulunan yerleşim alanlarına da seferleri mevcut. HAVAŞ Servislerinin bilet ücretleri ise mesafeye bağlı olarak 10 ile 25 TL arasında değişmektedir. 200, 202 ve 204 numaralı belediye otobüsleri ve İç Hatlar Terminalinde istasyonu bulunan metro diğer ulaşım alternatifleriniz.

İzmir, Türkiye`nin en büyük ve en fazla ziyaretçi alan şehirlerinden biri. Daha küçük bir şehir olan Elazığ ile karşılaştırıldığında ziyaretçilerine konaklama, yeme-içme, ulaşım gibi konularda sınırsız seçenekler sunmaktadır. Harcama kalemlerinde daha yüksek fiyatların söz konusu olduğu İzmir`de, merkezi bölgeler olan Konak ve Alsancak`ta bulunan otellerin gecelik ücretleri 70-80 TL`den başlamaktadır. Şehir içi ulaşım metro, otobüs, minibüs, vapur ve feribotlarla sağlanmaktadır. Taksi ücretleri konusunda fikir vermek gerekirse, havaalanından merkezi semtlere ulaşım ücreti 60-70 TL civarındadır. Restoranların, konumları ve kategorilerine bağlı olarak değişen yemek ücretleri ortalama 20 ile 50 TL arasında değişmektedir. Uzun ve sıcak yaz mevsimi ve ılık kış aylarıyla Akdeniz iklimine sahip olan şehri ziyaret için yılın her dönemi uygundur denilebilir. Ancak Mayıs – Eylül ayları arası en çok ziyaretçi aldığı dönemlerdir.

Şubat 2016 tarihli bilgiler içermektedir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.