Harita

Edinburg İzmir Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İzmir yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Edinburg - İzmir uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

1.137 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 2991 kilometre uçuş mesafesi

7sa 15dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

İzmir

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İzmir şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: İzmir.
Edinburg - İzmir uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 1.137 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Edinburg - İzmir uçuşu ortalama 7sa 15dk sürmektedir.
Aktarmasız Edinburg - İzmir uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

Edinburgh ile İzmir arasında direkt uçuş bulunmamaktadır. Bu iki şehri birbirine bağlayan uçak seferleri, Türk Hava Yolları tarafından İstanbul aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Edinburgh Havaalanı şehir merkezine toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilecek bir mesafede bulunmaktadır. Havaalanında, İç ve Dış Hat uçuşları aynı terminalden gerçekleşmekte. Terminalin birinci katında gelen yolcular karşılanırken, giden yolcu salonu ikinci katta yer almakta. Son derece geniş bir servis yelpazesine sahip olan terminalde, kablosuz internet ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Çocuklar için oyun alanları, bayanları mutlu edecek güzellik ve bakım merkezi gibi hizmetler, terminalde geçireceğiniz süreyi daha cazip kılan servislerden bazıları. Farklı lezzetlerin sunulduğu birçok restoran, kahve düşkünleri için Starbucks, Costa Cafe, Cafe Nero gibi tanınmış isimler, oturup keyifle içkinizi yudumlayabileceğiniz şık barlar uçuş saatinizi beklerken sizi bir hayli oyalayacaktır. Alış veriş imkanlarıyla da yolcuları memnun eden terminalde; ünlü markalardan, İskoçya`ya özgü ürünlerin bulunduğu mağazalara, son dakika alışverişlerinize cevap veren dükkanlara kadar aradığınız her şey mevcut.

İzmir Adnan Menderes Havaalanı, İç ve Dış Hatlar olmak üzere iki terminalle hizmet vermekte. Edinburgh kalkışlı uçuşunuzun, İstanbul aktarmalı olarak gerçekleşmesi nedeniyle Adnan Menderes Havalanı İç Hatlar Terminalinde karşılanmaktasınız. Terminalde yolculuk sonrası bir kahve molası verebilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilir ve danışma noktalarından ulaşım konusunda yardım alabilirsiniz. Havaalanı İzmir Gaziemir ilçesinde, şehir merkezine yaklaşık 14 km mesafededir. Şehre ve yakın civardaki yerleşim bölgelerine ulaşım sağlayan HAVAŞ otobüsleri, varış noktasına bağlı olmak üzere, 10 ile 25TL arasında değişen ücretlerle hizmet vermekte. HAVAŞ servisleri şehir merkezinde Karşıyaka ve Alsancak, şehir dışında ise Kuşadası, Çeşme ve Aydın`a ulaşım sağlamakta. Belediye otobüsleri ise havaalanından 200 numaralı hattıyla Mavişehir`e, 202 numarayla Alsancak ve 204 numaralı hatla da Bornova yönüne sefer yapmaktadır. İç Hatlar Terminali önünde bulunan Metro İstasyonu da ulaşımınıza alternatif oluşturmakta. Havaalanından gideceğiniz noktaya konforlu bir ulaşım için taksi veya araç kiralama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Özellikle uluslar arası uçuşlarda, kalkış saatinizden en az iki saat önce terminalde bulunmanız önerilmektedir. Aktarmalı olarak gerçekleşen İzmir uçuşunuzda, bağlantı uçuşunuz için Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminaline gelerek, buradan İç Hatlar Terminaline geçiş yapmanız gerekmektedir. Bu uçuş için pasaportunuzu yanınızda bulundurmanız zorunludur. 

İzmir Edinburgh`dan oldukça farklı bir atmosfere sahip bir şehir. Bol güneşli, sıcak bir iklime sahip bu şehre gelirken, şemsiyenizi Edinburgh`da bırakabilirsiniz. Yılın büyük bir bölümünde güneş alan İzmir, her dönemde ziyaretçi alırken özellikle Mayıs- Ekim ayları arasında daha yoğun bir dönem yaşamaktadır. İki şehir arasında iki saat fark bulunuyor, İzmir iki saat ileridedir. Sterlin`in kur farkıyla Türk Lirası`ndan yüksek olması harcamalarınızda yüzünüzü güldürecektir. İzmir Edinburgh ile karşılaştırıldığında %70`e varan oranlarda daha düşük fiyatlar sunmakta. Edinburg`da bir akşam yemeği için ortalama £30 (130 TL) civarı ödenirken, İzmir`de güzel bir akşam yemeği için ödenen hesap 60-70 TL`dir. Taksi fiyatları ise Edinburgh`da £3 (13TL) ile başlarken, İzmir`de taksimetre 3TL ile açılmakta. İzmir otelleri ise % 80 oranında daha uygun fiyatlarla ağırlamakta ziyaretçilerini.

Yazı tarihi Mayıs 2016

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.