Harita

Kırklar İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İstanbul yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Lefkoşa Ercan - İstanbul uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

380 TL

Aktarmasız havayolu

4

Uçuş / hafta

115

Ortalama uçuş süresi, toplam 751 kilometre uçuş mesafesi

1sa 25dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen.
Lefkoşa Ercan - İstanbul uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 380 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Lefkoşa Ercan - İstanbul uçuşu ortalama 1sa 25dk sürmektedir.
Aktarmasız Lefkoşa Ercan - İstanbul uçuşu yapan 4 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Aralık itibarıyla haftalık 115 Lefkoşa Ercan - İstanbul uçuşu bulunmaktadır.

Ercan - İstanbul uçak bileti

Oldukça talep gören bir rota olması dolayısıyla Ercan - İstanbul uçak bileti sorgulamalarınızda,  Türkiye’de faaliyet gösteren birçok havayolunun direkt uçuşlarından yararlanmanız mümkün. Hergün direkt uçuşlarla Kıbrıs ile İstanbul`u bağlayan havayollarından Türk Hava Yolları, İstanbul`un iki havaalanına da seferler düzenlerken, Atlas Global ve Onur Air, Atatürk Havalimanı`na, Pegasus veBora Jet ise Sabiha Gökçen Havalimanı`na uçmaktadır.

İstanbul uçuşunuzu gerçekleştireceğiniz Ercan Uluslararası Havaalanı, son derece düzgün Karayolları ağı ile yerleşim alanlarına bağlanmış durumda. Havaalanı Lefkoşa`ya yaklaşık 25 km,  Girne`ye 40 km, Magosa`ya 50 km. mesafede bulunmaktadır. Havaalanı giden ve gelen yolcu bölümlerinden oluşan ana terminalle hizmet vermektedir. Son derece sade ancak modern bir havaalanı olan Ercan Havaalanı, radar kumandalı otomatik kapılardan, kayan bantlara, elektronik bilgilendirme sistemlerine,  havaalanı kullanımını kolaylaştıran teknolojiye sahip. Kablosuz internet kullanımının mümkün olduğu havaalanında,  birçok farklı lezzetin sunulduğu yiyecek içecek mekanları bulunmakta. Giden yolcu bölümünde,  pasaport kontrolü sonrasında,  yöreye has ürünlerin ve tanınmış markaların yer aldığı Duty Free alanı alış veriş imkanı sunmakta.

Havaalanına ulaşım, özel araç dışında kiralayabileceğiniz uygun bir araba ile son derece kolay. Özel araçlarınız için havaalanı bünyesinde ve yakın çevrede yararlanabileceğiniz geniş kapasiteli otoparklar bulunmakta. Havaalanına hergün Lefkoşa, Magosa, Girne, Lefke ve Güzelyurt`tan düzenli servis yapan KIBHAS Otobüsleri ise ortalama 10 – 15 TL ücretle yararlanabileceğiniz diğer bir ulaşım alternatifi.

İstanbul`da hava trafiğine cevap veren iki Uluslararası Havalimanı bulunmakta. Avrupa yakasında, Yeşilköy`de bulunan Atatürk Havalimanı aynı zamanda Avrupa`nın en yoğun havalimanları arasında yer almakta. Dış Hatlar terminalinde 30`a yakın yolcu köprüsüyle, uçaktan direkt terminale geçiş sağlanmaktadır. Gelen yolcu bölümünde bulunan Duty Free alanı alışveriş imkanı sunarken, birçok yiyecek- içecek mekanı da havaalanından ayrılmadan önce dinlenme imkanı sunmaktadır.

Havaalanından şehrin merkezi noktası Taksim`e HAVATAŞ Havaalanı servisleri ile 11 TL ücret ödeyerek  ulaşım oldukça kolay.  Ayrıca İç Hatlar terminalinde bulunan metro istasyonundan şehrin birçok bölgesine, Yenikapı aktarmalı olarak ulaşım mümkün. Mevcut İETT hatlarıyla da ulaşım sağlanabilmekte. Terminal dışında 24 saat hizmet veren taksiler ise gece- gündüz tarifesi uygulamamaktadır, taksi ücretleri ; Taksim ortalama 60-70 TL, Kadıköy civarı ise 100TL`nin üzerinde seyretmektedir.

İstanbul`un diğer uluslararası havaalanı Sabiha Gökçen, Anadolu yakasında bulunmaktadır. Pendik yakınlarında bulunan havaalanı, İç ve Dış Hatlar terminallerinin bağlı olduğu ana terminalle hizmet vermektedir. Oldukça geniş bir yelpazede sunduğu servis ve hizmetleriyle yolcularını en iyi şekilde ağırlayan havaalanı, sayısız alışveriş, kafe ve restoran seçeneği sunmakta. Şehre TEM otoyolu ile bağlanan havaalanından şehir merkezine farklı ulaşım alternatifleri bulunmakta. HAVATAŞ Servisleri Kadıköy ve Taksim`e direkt seferler düzenlemektedir. Taksim için 14 TL, Kadıköy için 9TL. olan bilet ücretleri otobüste ödenmektedir. Ayrıca belediye otobüsleri havaalanından Kadıköy, Pendik, 4. Levent gibi birçok noktaya yolcu taşımakta. Avrupa yakasına veya İstanbul dışında bazı noktalara ulaşım için, yaklaşık 15 dakikalık mesafede bulunan Pendik Deniz Otobüsü İskelesi deniz ulaşımı sağlamakta.

Birçok farklı rengi, kokuyu ve sesi barındıran İstanbul,  Kıbrıs ile kıyaslandığında yiyecek içecek, konaklama veya ulaşım gibi konularda alternatiflerinin zenginliği ile daha ucuz bir şehir olarak tarif edilebilir. Kıbrıs`a oranla özellikle kış dönemi daha sert bir iklime sahiptir İstanbul. Ziyaret etmek için en uygun dönem ise bahar ayları.

Aralık 2015 tarihinde güncellenmiştir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.