Harita

Denizli Çardak İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İstanbul yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Denizli Çardak - İstanbul uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

150 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

45

Ortalama uçuş süresi, toplam 355 kilometre uçuş mesafesi

1sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen.
Denizli Çardak - İstanbul uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 150 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Denizli Çardak - İstanbul uçuşu ortalama 1sa 0dk sürmektedir.
Aktarmasız Denizli Çardak - İstanbul uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ekim itibarıyla haftalık 45 Denizli Çardak - İstanbul uçuşu bulunmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı- İstanbul Havalimanları arasında uçan havayolu şirketleri

Denizli Çardak Havalimanı ve İstanbul havalimanları arasında, Anadolu Jet, Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları’nın günlük olarak direkt uçuşları mevcuttur. Direkt uçuşlar 5-6 frekans olarak gerçekleşmektedir. İki kent arasında yapılan uçuşlarda Anadolu Jet ve Pegasus Hava Yolları Sabiha Gökçen, Türk Hava Yolları ise Atatürk Havalimanını kullanmaktadır.

Terminal bilgileri

Denizli Çardak Havalimanı Denizli kent merkezinin 65 Km dışında,Çardak ilçe sınırları içinde  bulunmaktadır. 2008 yılında hizmet vermeye başlayan havalimanında iç hatlar ve dış hatlar terminali aynı binada bulunmaktadır. Havalimanında 2 adet kafe-bar, 1 adet büfe, 1 hediyelik eşya mağazası ve bir sağlık ünitesi hizmet vermektedir. Havalimanında araba kiralama şirketleri için özel bir bölüm de bulunmaktadır. Denizli merkeze oldukça uzak olan havalimanıyla kent merkezi arasında ticari taksiler ve THY’ye ait servis otobüsleri hizmet vermektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı modern teknolojisi, şık mimarisiyle İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Gelen Yolcular Terminali, iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere iki kısma ayrılmıştır. Gelen Yolcular Salonunun iç hatlara ayrılan bölümünde bulunan ticari alanlar arasında; bir çiçekçi, kuaför, banka şubeleri, ATM cihazları, araba kiralama ofisleri bulunmaktadır. Havaalanı yolcularının tercih edebilecekleri yeme-içme mekânları arasında,  Kahve Sarayı, Burger King, Kara Fırın, Simit Sarayı, Secco kiosku bulunmaktadır. Alışveriş alanı olarak; Gratis, Lüle Market ve mobil bağlantı sunan servis sağlayıcı şirketlerin ofisleri, Gelen Yolcular Salonuna yakın bir şekilde konumlanmıştır. Sabiha Gökçen Havaalanı İç Hatlar Terminalinde bulunan lounge’larda ücretsiz olarak kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Terminal içinde bulunan diğer bölümlerde ise internet hizmeti ücretli olarak sağlanmaktadır.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havaalanı’nda gelen ve giden yolcular için iki ayrı terminal bulunmaktadır. İstanbul Atatürk Havaalanı Gelen Yolcular Terminalinde bulunan Simit Sarayı, tatlı, hamur işi, tost, sandviç çeşitleri, dondurma, sıcak ve soğuk içecekler sunmaktadır. Gelen Yolcular Terminal binasında McDonalds, Starbucks, Pizza Hut gibi dünya markalarının yanı sıra lokal lezzetlerin sunulduğu restoranlar da mevcuttur. Atatürk Uluslararası Havaalanı hediyelik eşya mağazaları, banka ATM’leri, sağlık birimi, emanet eşya bölümü, araba kiralama ofisleri ile yolcuların tüm taleplerini karşılayabilecek kaliteli hizmet sunmaktadır. Havaalanı yolcu bekleme salonu, bazı kafe ve restoranlarda ücretsiz olarak sunulan internet bağlantısı, diğer alanlarda ücretli olarak yolcularının hizmetine sunulmaktadır. Havaalanından İstanbul merkezine ulaşmak için, havayolu şirketlerinin otobüsleri, şehir içi raylı sistem, şehir içi otobüsleri ve havaalanı çıkışında bulunan ticari taksiler kullanılmaktadır.

Denizli- İstanbul uçuşunuzu gerçekleştirmek için, üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resimli ve resmi kimliklerden birinin yanınızda olması gerekmektedir. Denizli- İstanbul uçuşunuzu gerçekleştirmek için en az bir saat öncesinden havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız gerekmektedir.

Pratik bilgiler

Denizli ve İstanbul arasında saat farkı bulunmamaktadır. Denizli’de sıcak ve ılıman iklim özellikleri hakimdir. Temmuz 26.4 dereceyle en sıcak aydır. Ocak ayı ortalama sıcaklığı 6.2 derecedir. İstanbul ılıman iklim kuşağında yer alan bir kenttir. Sıcak ve nemli geçen yaz aylarından sonra, kış ayları yağışlı ve soğuk geçmektedir. Denizli ve İstanbul hayat pahalılığı açısından karşılaştırıldığında, İstanbul’un daha pahalı bir kent olduğunu görmekteyiz. İstanbul’da pahalı olmayan bir restoranda 15 TL’ye ulaşabileceğiniz bir menü için, Denizli’de 14 TL civarında bir rakama ulaşabilirsiniz. Atatürk Havaalanından, İstanbul’un üç merkezi noktasına taksiyle ulaşım için; Taksim’e 50 TL, Kadıköy’e 79 TL, Bakırköy’e’ 15 TL ücret ödemeniz gerekecektir. Sabiha Gökçen Havaalanından İstanbul’un merkezi noktalarına ulaşmak için taksi kullanmak isterseniz;  Taksim’e 93 TL Kadıköy’e 66 TL ve Bakırköy’e 134 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekecektir.

Yukarıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Mayıs 2016 itibariyle doğrudur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.