Harita

Köln Kaunas Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Kaunas yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Köln - Kaunas uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

177 TL

Aktarmasız havayolu

0

Kaunas

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Kaunas şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Kaunas.
Köln - Kaunas uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 177 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Aktarmasız Köln - Kaunas uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.
Skyscanner ile Köln Kaunas uçak biletinizi hemen rezerve edin! Uçak bileti alırken en önemli iki parametrenin zaman ve maliyet olduğunu bilen Skyscanner, bu yüzden hemen her havayolundan aldığı Köln Kaunas uçak bileti detaylarını sizin için tek bir yerde toplar ve karşılaştırma imkanı verir. Siz de Köln Kaunas uçak bileti fiyatları ya da sefer zamanlarına göre seyahatinize en uygun filtrelemeyi yapabilirsiniz. Böylelikle, daralan opsiyonlar arasından dilediğiniz Köln (CGN) Kaunas (KUN) uçak biletini hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

Köln Kaunas Arası En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

Skyscanner’ın farklı özelliklerinden yararlanarak gidiş dönüş Köln Kaunas uçak bileti için en iyi fiyatı bulabilirsiniz:
  • Eğer Kaunas uçuşunuz için günlere tam olarak karar vermediyseniz, tüm ay seçimi yaparak bilet fiyatlarına göre bir plan yapabilirsiniz.
  • En iyi fiyatı yakalamak için uçuş zamanından kaç hafta önce rezervasyon yapmanız gerektiğini inceleyebilirsiniz.
  • Köln Kaunas seyahat planınız eğer çok esnek ise o zaman yukarıda yer alan “En Ucuz Ay” grafiğini incelemeniz faydalı olacaktır.
  • Köln Kaunas uçuşları için fiyat alarmı kurarak takipte kalabilirsiniz.
Burada Kaunas seyahatiniz için kısaca bahsettiğimiz taktiklerin detaylarını ve daha fazlasını “Skyscanner araçları ve yeni özellikleri nasıl kullanılır?” başlıklı rehberimizde bulabilirsiniz.

Köln Kaunas Uçuşu Hakkında Faydalı Bilgiler

Seyahatinizi planlamadan önce, yukarıda yer alan Köln Kaunas Uçuş Bilgileri sayesinde, aşağıdaki sorulara hızlı cevaplar bulabilirsiniz:
  • Köln Kaunas arası uçuş mesafesi kaç km
  • Köln Kaunas arası uçakla kaç saat sürüyor
  • Hangi havayolları Köln Kaunas için en ucuz bileti sağlıyor
  • Hangi havayolları Köln Kaunas arası direkt (aktarmasız) uçuyor
Bunların dışında farklı havayollarının el bagajları için uyguladıkları kurallara göz atmanızda da yarar var.

Köln Kaunas Seyahatinizi Tek Bir Yerden Planlayın

Skyscanner ile Kaunas çevresinde yapacağınız konaklamalar için otel rezervasyonu ve araç kiralama yapabilmeniz de mümkün. Seyahat planlamanızda size avantaj sağlayacağını düşündüğümüz bir başka şey ise Skyscanner mobil uygulaması olacaktır. Bu uygulama sayesinde Köln Kaunas uçak seferleri için fiyat değişikliklerinden ve son dakika fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.