Harita

Cakarta Kota Denpasar Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Kota Denpasar yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Cakarta - Denpasar (Bali) uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

518 TL

Aktarmasız havayolu

13

Uçuş / hafta

399

Ortalama uçuş süresi, toplam 968 kilometre uçuş mesafesi

1sa 45dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Lion Air

Denpasar (Bali)

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Kota Denpasar şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Denpasar (Bali).
Cakarta - Denpasar (Bali) uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 518 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Cakarta - Denpasar (Bali) uçuşu ortalama 1sa 45dk sürmektedir.
Aktarmasız Cakarta - Denpasar (Bali) uçuşu yapan 13 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ocak itibarıyla haftalık 399 Cakarta - Denpasar (Bali) uçuşu bulunmaktadır.

Cakarta - Bali arasında uçan havayolu şirketleri

Cakarta ve Bali arasında her gün 41-43 frekans arasında direkt uçuş yapılmaktadır. Endonezya’nın iki önemli turistik kenti arasında yoğun direkt uçuşlar neredeyse günün her saatinde mevcuttur. Lion air, Sriwijaya Air, Citilink, Air Asia, Garuda Indonesia ve Batik Air bu rotada en sık direkt uçuş yapan havayolu şirketleridir.

Terminal bilgileri

Cakarta Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı Java Adasında, Tangerang yakınlarında Cengkareng’de bulunmaktadır. Halk arasında havalimanı Cengkareng olarak bilinmektedir. Endonezya’nın etnik ve kültürel yapısından esinlenerek hazırlanan havalimanı terminaller ve bekleme salonları arasında oluşturulan tropik bahçelerle bir çok ödüle layık görülmüştür. Hatta havalimanına mevcut tropik bahçeleri yüzünden “bahçe içinde havaalanı” da denmektedir. Havalimanı kent merkezine yaklaşık 20 Km uzaklıktadır ve bu uzaklık trafiğin rahat olduğu zamanlarda yaklaşık olarak yarım saat sürmektedir. Endonezya’nın en yoğun hava trafiğine sahip olan havalimanında terminaller arasında ücretsiz shuttle otobüsleri çalışmaktadır. DAMRI shuttle otobüsleri kentin bir çok merkezi noktasına da yolcu taşımaktadır. Havalimanında bulunan taksi durakları, blue, silver ve golden birds adındaki firmalar tarafından işletilmekte ve üç ayrı kademede fiyatlandırılmaktadır. Üç terminalden oluşan havalimanında 1 ve 2 nolu terminalde bankalar, ATM’ler, döviz büroları bulunmaktadır. Terminallerin her noktasından bağlanabileceğiniz  kablosuz internet  bekleme salonlarında ücretsiz sağlanmaktadır. Terminal 1 ve Terminal 2’de bulunan çok sayıda mağazalar ve Terminal 3’de bulunan duty free, hediyelik eşya mağazaları ve kitap satan ticari alanları çok sayıda ve ürün çeşitliliğine sahip mekanlarla ön plana çıkan çok renkli yerlerdir. Dördüncü terminal binasının inşaat çalışmaları halen sürmektedir.

Cakarta’dan Bali’ye uçacak olan yolcuların pasaportlarıyla birlikte uçuş saatinden bir saat önce ilgili havaalanında bulunmalı ve check in işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Endonezya’nın iki yoğun havalimanında işlemler uzun sürebileceğinden, havalimanında geçireceğiniz süreyi kısaltmak için online chek-in yaptırmanız önerilmektedir.

Bali Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı, bilinen diğer adıyla DenpasarUluslararası Havalimanı Bali’nin güneyinde, Denpasar’ın 13 Km dışındadır. Uluslararası yolcular için ayrılan terminal binası L şeklinde inşa edilmiştir. İç hat uçuşları için 8, dış hat uçuşları için 10 uçuş kapısı bulunan terminal binasında iki terminal arasında Festival Plaza bulunmaktadır. Uluslararası terminal bölümü Bali’ye özgü desen ve figürlerle donanmıştır. Yer hizmetleri arasında; dua odaları, sigara içme bölümü, duş, masaj servisi, çocuk oyun alanı, sinema salonu, eğlence odaları bulunmaktadır. Havaalanı Bali’nin iki önemli turistik kenti Kuta ve Jimbaran bölgelerinin ortasında bulunmaktadır. Havaalanından kent merkezine veya bu iki turizm cennetine ulaşmak için servisler ve ticari taksiler düzenli olarak hareket etmektedir.

Pratik bilgiler

Cakarta ve Bali arasında saat farkı bulunmamaktadır. Bali tropikal iklim özellikleri taşıyan bir kenttir. Ekim ve Mart ayları arasındaki dönem bölgenin  en fazla yağış aldığı dönemdir. Nisan ve Eylül arası ise nem ve yağış az, güneş ise daha fazla görülür. Cakarta’da Bali’ye benzer iklim özellikleri taşımaktadır. Kentin yıllık ortalama sıcaklığı 27.6 derecedir. Cakarta ve Bali’nin hayat pahalılığı karşılaştırmasında Cakarta’nın daha pahalı bir kent olduğunu görmekteyiz. Bali’de pahalı olmayan bir restoranda bir kişilik yemek için 6,5 TL öderken aynı özellikteki menüye Cakarta’da 7 TL ödemeniz gerekecektir.

Yukarıdaki bilgiler, bu içeriğinin yazıldığı tarih olan Nisan 2016 tarihi itibariyle doğrudur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.