Harita

Çelyabinsk Antalya Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Çelyabinsk - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

1.292 TL

Aktarmasız havayolu

4

Uçuş / hafta

1

Ortalama uçuş süresi, toplam 3087 kilometre uçuş mesafesi

4sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Exploits Valley Air Services

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
Çelyabinsk - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 1.292 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Çelyabinsk - Antalya uçuşu ortalama 4sa 0dk sürmektedir.
Aktarmasız Çelyabinsk - Antalya uçuşu yapan 4 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ocak itibarıyla haftalık bir Çelyabinsk - Antalya uçuşu bulunmaktadır.

Çelyabinsk’ten Antalya’ya Uçan Havayolları

Çelyabinsk’ten Antalya’ya direk uçuşlar düzenlenmemektedir. Dolayısıyla Çelyabinsk Antalya uçak bileti satın almak isteyen yolcular, aktarmalı seferlere yönelmektedir. Çelyabinsk-Antalya hattında Rus havayolu Aeroflot’un hafta boyunca Moskova bağlantılı uçuşları bulunmaktadır. Ayrıca farklı havayollarının kombinasyonlarıyla da bu iki şehir arasında aktarmalı uçmak mümkündür. Bu hatta yaz sezonunda ise düzenli olmamakla birlikte charter uçuşlar gerçekleştirilebilmektedir.

Terminal Bilgileri

Çelyabinsk Havalimanı, kent merkezinin yaklaşık 18 km kuzeyinde yer almaktadır. Çelyabinsk’in merkezinden havalimanına farklı otobüs hatlarıyla gidilebilmektedir. 1 numaralı otobüs tren garından, 41 numaralı otobüsle Metallurg bölgesinden, 45 numaralı otobüsler ise kentin kuzeybatısından havalimanına gitmektedir. Ayrıca marşrutka ismi verilen dolmuşların 82 numaralı hattıyla da havalimanına ulaşım sağlanmaktadır. Kent merkezinden Çelyabinsk Havalimanı’na taksiyle ulaşım ücreti ise ortalama 700-1000 RUB (yaklaşık 30-43 TL) arası tutmaktadır.

Çelyabinsk Havalimanı’nda yolcuların uçuştan önce faydalanabileceği kafe ve restoranlar yer almaktadır. Bunlardan Koza, Çek yemekleri ve biraları sunmaktadır. Fly Bar’ın dekoru Avrupai olmakta birlikte menüsünde Avrupa mutfaklarından yemeklerin yanı sıra Meksika ve Japon mutfağı gibi dünya mutfaklarından da lezzetler yer almaktadır. Verbochka Bar’da ise Rus, Avrupa ve Kuzey Amerika yemekleri servis edilmektedir. Kahve tutkunları için ise Espresso Bar Specialty Coffee Brew Terminal hizmet vermektedir. Havalimanı genelinde ücretsiz kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Antalya Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşımın en pratik yolu, Havaş servislerini kullanmaktır. Havaş, havalimanına iniş yapan her iç hat uçağı için servis düzenlemektedir ve Dış Hatlar Terminali’ne iniş yapan uçakların yolcuları da bu servislerden faydalanabilmektedir. Ücreti 10 TL olan Havaş servislerinin yolcu indirme noktaları sırasıyla Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City ve son olarak da 5M Migros AVM’dir. 600 numaralı belediye otobüsleri ise havalimanı ile Antalya’nın merkezi arasındaki ulaşımın en ekonomik yoludur. Antalya Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ücreti ise ortalama 60-80 TL tutmaktadır.

Pratik Bilgiler

Antalya’ya Moskova bağlantılı uçacak yolcuların uçuşlarından en az bir saat önce Çelyabinsk Havalimanı’nda bulunmaları tavsiye edilmektedir. Bu hatta seyahat edecek Türk vatandaşlarının, check-in işemleri esnasında ve uçağa biniş öncesinde ibraz etmek üzere pasaportlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

Antalya’da Sizi Ne Bekliyor?

Antalya’da saatler Ekim sonundan Mart sonuna kadar Çelyabinsk’in üç saat gerisindedir. Mart sonundan Ekim sonuna kadar olan dönemde Türkiye’de ileri saat uygulamasına geçilirken Rusya’da böyle bir uygulama bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu dönemde iki kent arasındaki saat farkı ikiye inmektedir. Antalya’da süpermarket fiyatları Çelyabinsk’e göre ortalama yüzde yirmi daha yüksektir. Bununla birlikte kentteki restoran fiyatları Çelyabinsk’ten daha ucuzdur. Kentte iklim Çelyabinsk’ten oldukça farklıdır. Yazlar çok sıcak ve kurak, kışlar ise ılık geçmektedir.

NOT: Yukarıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Nisan 2016) geçerli olan bilgilerdir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.