Harita

Bodrum İstanbul Sabiha Gökçen Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İstanbul yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Bodrum - İstanbul Sabiha Gökçen uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

150 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

38

Ortalama uçuş süresi, toplam 429 kilometre uçuş mesafesi

1sa 5dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

İstanbul Sabiha Gökçen

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul Sabiha Gökçen şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: İstanbul Sabiha Gökçen.
Bodrum - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 150 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Bodrum - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu ortalama 1sa 5dk sürmektedir.
Aktarmasız Bodrum - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ağustos itibarıyla haftalık 38 Bodrum - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu bulunmaktadır.

BODRUM’DAN İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI’NA UÇAN HAVAYOLLARI

Bodrum’dan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na iki farklı havayolları direkt seferler düzenlemektedir: Pegasus Havayolları ve Anadolu Jet. Pegasus Havayolları bu hatta her gün üç ya da dört frekans uçmaktadır. Anadolu Jet ise Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü birer uçuş gerçekleştirmektedir.

Bodrum İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti satın almak isteyen yolcular için ayrıca Pegasus Havayolları ve Anadolu Jet’in Ankara bağlantılı seferleri de mevcuttur.

TERMİNAL BİLGİLERİ - GİDİŞ

Bodrum Havalimanı, kent merkezinden yaklaşık 36 km uzaklıkta yer almaktadır. Bodrum’un merkezinden havalimanına ulaşım yolcu servisleri ve ticari taksilerle sağlanmaktadır. Havalimanına Havaş ve Muttaş olmak üzere iki farklı firma servisler düzenlemektedir. Her iki firmanın da servislerinin hareket noktası Bodrum Şehirlerarası Otobüs Terminali’dir (otogar). Yolcu servislerinin ücreti ise 10 TL’dir. Şehir merkezinden havalimanına ticari taksilerle ulaşım ücreti ise yaklaşık 110 TL tutmaktadır. Birçok taksi şoförü ise pazarlık yapılması durumunda yolcuları daha düşük bir sabit ücrete havalimanına götürmektedir.

İstanbul’a uçacak yolcuların Bodrum Havalimanı’nda İç Hatlar Terminali’ni kullanmaları gerekmektedir. Terminal yeme-içme olanakları açısından oldukça zengindir ve aralarında dünyanın en tanınmış kahve zincirlerinden olan Starbucks’ın da bulunduğu birçok kafe ve restorana ev sahipliği yapmaktadır. İç Hatlar Terminali’nde ayrıca konforlu bir hizmet sunan iki farklı özel yolcu salonu (THY CIP Lounge ve Primeclass Lounge) bulunmaktadır.

TERMİNAL BİLGİLERİ - VARIŞ

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile kent merkezi arasındaki ulaşımın en pratik yolu, Havataş yolcu servislerini kullanmaktadır. Havataş, otuzar dakikalık aralıklarla Kadıköy ve Taksim’e servisler düzenlemektedir. Kadıköy servislerinin ücreti 10 TL’dir ve güzergahı üzerinde yolcuları Yenisahra’da da indirmektedir. Taksim servisinin ücreti ise 15 TL’dir ve diğer yolcu indirme noktaları Kavacık, Levent ve Zincirlikuyu’dur. Havalimanından E-10 ile E-11 numaralı belediye otobüsleriyle ekonomik bir şekilde Kadıköy’e, E-9 numaralı otobüslerle Bostancı’ya ve E-3 numaralı otobüslerle Avrupa yakasında 4. Levent’e gitmek mümkündür. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ayrıca 24 saat boyunca ticari taksiler hazır beklemektedir

PRATİK BİLGİLER

İstanbul yolcularının, uçuşlarına en az bir saat kala Bodrum Havalimanı’na gelmiş olmaları tavsiye edilmektedir. Yolcuların, check-in işlemleri ve uçağa binişleri esnasında görevlilere ibraz etmek üzere fotoğraflı bir resmi kimlik belgesini (ehliyet, nüfus cüzdanı, evlilik cüzdanı ya da pasaport) yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

İSTANBUL’DA SİZİ NE BEKLİYOR?

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da birçok kalemde fiyatlar Bodrum’un üzerindedir. İstanbul’da hava sıcaklıklar sene boyunca Bodrum’a göre ortalama 6-7 C°daha düşüktür. Kentte yaz atlarında gün içindeki ortalama sıcaklıklar 25-26 C°civarında seyretmektedir. Kış aylarında ise Bodrum’un aksine İstanbul’a kar yağışı görülebilmektedir.

NOT: Yukarıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Kasım 2016) geçerli olan bilgilerdir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.