Harita

Antalya Odesa Central Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Odessa yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Antalya - Odesa Central uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

877 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 1060 kilometre uçuş mesafesi

4sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Odesa Central

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Odesa Central şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Odesa Central.
Antalya - Odesa Central uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 877 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Antalya - Odesa Central uçuşu ortalama 4sa 0dk sürmektedir.
Aktarmasız Antalya - Odesa Central uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

Antalya`dan Odesa`ya, tarifeli olarak gerçekleşen direkt uçuş bulunmamaktadır. Direkt uçuşlar, Windrose ve Ukrayna Havayolları`nın, Charter seferleriyle mümkündür. Aktarmalı seferler ise Onur Air ve Türk Hava Yolları tarafından, İstanbul Atatürk Havalimanı duraklamalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Antalya Havalimanında İç Hatlar Terminali ve iki adet Dış Hatlar Terminali bulunmakta. İstanbul aktarmalı Odesa uçuşları İç Hatlar Terminalinden gerçekleşirken, charter seferler, 1 veya 2 numaralı Dış Hatlar Terminalinden kalkmaktadır. Terminallerde, giriş bölümünde görebileceğiniz monitörler tüm uçuş bilgilerini barındırmakta ve check-in işlemleriniz için sizi yönlendirmektedir. Gate bölgesinde bulunan monitörlerden ise uçuş kapınızı öğrenebilirsiniz. Tüm terminallerde merkezi kontrol söz konusu olduğundan, açık kapı uygulaması bulunmaktadır. Bu da uçuş kapılarında yapılan güvenlik kontrolünün olmaması demektir ki, bu sayede, uçağınızın kalkış saatine kadar mevcut alış veriş olanaklarından yararlanabilir, kahvenizi rahatlıkla içebilirsiniz, ayrıca uçuş kapınızın değişmesi durumunda da sorun yaşamanız söz konusu olmaz. Ayrıca uçuş kapılarının yakın mesafede olması da, alış veriş veya yeme içme mekanlarından uçuş kapınıza geçmenizi oldukça kolaylaştırmakta. Antalya Havalimanı terminalleri sağlık, döviz, para çekme, çocuk oyun odaları, Wi Fi, özel yolcu salonları gibi tüm hizmetleri barındırırken, engelli yolcular içinde gerekli tüm düzenlemelere sahiptir. Havaalanına toplu taşıma ile ulaşım 600 numaralı belediye otobüsü ile sağlanmakta. Ayrıca taksi veya araç kiralayarak, evinizden veya otelinizden rahatlıkla havaalanına gidebilirsiniz.

Odesa Uluslararası Havaalanı, şehir merkezine 7,5 km mesafede bulunmaktadır. Havaalanında, domestik ve uluslararası uçuşlara tek terminal cevap vermekte. Terminal binasının birinci katında ATM’ler, emanet odası, dinlenme salonları, Cafe ve alışveriş mekanları, sağlık merkezi bulunuyor. İkinci katta ise çocuklu yolcular için çocuk bakım odası ve oyun odası yer alıyor. Yine aynı katta yolcuların dinlenmek için, 6 ile 24 saatlik sürelerle kiralayabilecekleri konforlu dinlenme odaları bulunmakta. Şehri keşfetmeye hazırsanız, terminal çıkışında bekleyen taksilerle yaklaşık 100 -150 Grivna ödeyerek, yarım saat içerisinde merkeze ulaşabilirsiniz. Biraz daha uzun ancak daha ekonomik bir alternatif olan; 117 numaralı otobüsler veya 14 numaralı troleybüs hattı, hafta içi ve hafta sonu değişen hareket saatleriyle, yaklaşık bir saatte şehir merkezinde olmanızı sağlar. Kendi kullanınız bir aracı tercih etmeniz durumunda da araç kiralama ofisleri cevap verecektir talebinize.

Odesa uçak bileti almadan önce, pasaportunuzun geçerlilik süresinin, dönüş tarihiniz itibariyle üç aydan az olmadığından emin olmalısınız. Odesa`ya vizesiz girişler 60 gün ile sınırlıdır ve ilk üç gün içerisinde kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Uçuş saatinizden en az iki saat önce Antalya Havaalanında bulunmanız önerilmektedir.

Odesa tıpkı Antalya gibi bir kıyı kenti. Antalya ile arasında saat farkı bulunmamakta.  24 Ağustos Bağımsızlık Günü olarak kutlanırken, 2 Eylül şehrin doğum günü olarak kutlanmakta. Şaka günü olarak bilinen 1 Nisan ise Odesa`da, renkli kostümler giyen halkın ana meydandaki kutlamalarıyla, festivale dönüşmekte. Ukrayna para birimi Grivna, kuruş karşılığı ise Kapik`tir. Odesa Antalya`ya oranla yaklaşık %25 civarında daha ucuz bir şehir. Nisan 2016 tarihi itibariyle 1 TL  8.92 Grivna`dır. Şehir merkezinde iki kişilik keyifli bir yemek 500 Grivna  (56 TL) iken, Arcadia bölgesinde 100 (11 TL) ödeyerek tek kişilik, daha mütevazı bir yemek yiyebilirsiniz. Antalya`dan daha sert bir iklime sahip olan Odesa`da kış mevsimi soğuk ve yağışlıdır. Haziran ile Eylül ayları arasında, hava sıcaklığının arttığı, en uygun iklim koşullarını bulabilirsiniz.

Bu yazı Nisan 2016 tahinde güncellenmiş bilgiler içermektedir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.